Acity Outlet Mağazaları

Ankara Yenimahallede 72 milyon dolara inşa edilen Acity Outlet Alışveriş Merkezi 140 mağazası 1500 kişilik çalışanı ile Ankaralılara S Nisan Cumartesi günü pek çok ilki bir arada sunuyor.

ve dünyanın en önemli markalarını çatısı altında buluşturan Acity Outlet Alışveriş Merkezi kapılarını kaliteli ve adil ve fiyatlı alışverişe açtı. Türk perakende sektörüne yeni açılımlar kazandırmayı amaçlayan Acity Outletdeki markalar, sergiledikl performans ve yenilikleriyle pek çok ilki de hayata geçiriyorlar.

Perakendenin yıldızı en çok parlayan sektör haline gelmesinde AVMlerin büyük rolü var. Ancak bu aşamadan sonra alışveriş merkezlerinin fark yaratan projeler olarak hayata geçirilmesi gerekiyor. İşte bu noktada Acity Outletin farkı ortaya çıkıyor. Acity Outlet hem mağazalarıyla hem de ziyaretçileriyle kazan-kazan ilişkisi kurmayı benimseyen bir merkez olacak. Marka ve ürün karmamızı da bu anlayışla oluşturduk dedi.

Yalnızca mağazaların değil ziyaretçilerin de faydasını maksimize etmeyi hedefleyen shop mixiyle Acity Outlet çok özel bir alışveriş merkezi. Bu anlayış alışveriş merkezleri arasında bir ilk niteliği taşıyor. Acity Outlet bunu gerçekleştirirken de daha pek çok ilke imza atıyor.


( Outlet Mağazaları Listesi için tıklayınız )

outlet mağazaları , Acity , Acity outlet mağazaları , Acity serisonu , Acity mağazaları


Acity Outlet Mağazaları

Acity Outlet Mağazası

Acity Mağazası Merkez

Acity Outlet Şubeleri

Adres : Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No : 244
İstanbul Yolu ANKARA
Telefon : 0(312)397 02 00
Faks : 0(312) 397 27 49
E-Posta : bilgi®acityavm.com.tr

Acity Outlet Şubeleri Adresleri

Acity Outlet Şubeleri Telefonları