Ataol Yatçılık Hakkında

Ataol Yatçılık ve Turizm İşletmeciliği Ltd. Şti. 1999 yılında kurulmuş bir firma olmasına rağmen şirket sahibi Şentürk Tokuri 1987 yılından bu yana sektörün içinde olup, deneyimli kadrosu ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmete devam etmektedir.

Kuruluş amacımız; Ataol Yatçılık Ticari ve Özel Türk ve Yabancı bayraklı yat sahiplerine ithalat, ihracat, liman tescili ile müşavirlik ve danışmanlık konularında hizmet sunmaktır.

Ataol Yatçılık: Liman, liman muafiyetleri, liman gemi inşa ve tadilat izin belgesi, telsiz, maliye, yabancı bayraklı yatlar, gümrük, yurtdışında şirket kuruluşu ve yat tescili ile belediye işlemleri alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır.

Ataol Yatçılık ve Turizm İşletmeciliği Ltd. Şti. açıklık ve dürüstlük politikası ile kaliteli hizmeti ucuza vermektedir. Bu nedenle firmamız sektörde kısa sürede çıtasını yükseltmiştir. Ataol Yatçılık ve Turizm İşletmeciliği Ltd. Şti. merkezi İstanbul'da olmasına rağmen bütün limanlarda konusu ile ilgili hizmet verebilmektedir.

Ayrıca sigorta konusunda da sizlere hizmet vermek amacı ile şirketimizin yan kuruluşu olan Atılım Grup Sigortacılık Hizmetleri Ltd. Şti. 2003 yılında faaliyete başlamıştır.


( Yatçılık Şirketleri Listesi için tıklayınız )

kiralık yat , yat firmaları , yat şirketleri , satılık yat , yachting


Ataol Yatçılık İletişim Bilgileri

Ataol Yatçılık

Ataol Yatçılık Merkez

Ataol Yatçılık Şubeleri

Ataol Yatçılık
Barbaros Bulvarı, Karaçocuk Apt. No:31 Kat:4 D:11
34353 Beşiktaş – İSTANBUL

Ataol Yatçılık Adres

Ataol Yatçılık Telefon

İSTANBUL Yatçılık Şubeleri

Antalya Yatçılık Şubeleri

Muğla Yatçılık Şubeleri

İZMİR Yatçılık Şubeleri

İSTANBUL Yat Firmaları

Antalya Yat Firmaları

Muğla Yat Firmaları

İZMİR Yat Firmaları