Ayna Kuaför Salonu Hakkında Bilgiler

Ayna Güzellik Salonu 1979 senesinde cilt bakımı, kuaför salonu, sauna, vücut bakımı, jimnastik hizmetlerinin verildiği Türkiye'de tam teşekküllü kurulan ilk güzellik salonudur. 28 sene önce hizmet vermeye başlamış olan Ayna Güzellik bugün de yoluna aynı titizlikle devam etmekte ve yenilikleri günü gününe takip etmektedir. Bu sebepledir ki 1988'den itibaren hizmetlerine ithalatı da eklemiştir. 1992 senesinden itibaren de Everlash kirpikleri, Refectocil Marka kaş ve kirpik boyaları, Beautyfiy, kirpik permaları ve c-line cihazları, jet set protez tırnakları ve süsleri, Christian marka pudra kaş boyalarının Türkiye'deki tek yetkili satış temsilcisi olmuştur.

Güzellik alanında yenilikleri Türkiye'ye ilk getiren, ürünlerin kullanımı ile ilgili eğitimi veren güzellik uzmanı Handan Erciyes 33 yıldır sürdürdüğü mesleğini hala büyük bir sevgi ve titizlikle yerine getiriyor. Ayna Güzellik Salonu bünyesindeki profesyonel, eğitim sertifikalarına sahip uzmanlardan oluşan personelinin en kaliteli hizmeti sunabilmeleri için eğitime önem veriyor. Ayna dünyadaki yenilikleri sürekli takip ederek saygın müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Hizmette ve ürün kalitesinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması her zaman birincil amacımız.


( Kuaför Salonları Listesi için tıklayınız )

Ayna Güzellik Salonu Telefon , Ayna Güzellik Salonu Randevu , Ayna Kuaför Salonu , Ayna Bayan Kuaförü , Ayna Güzellik Salonu


Ayna Güzellik Salonu İletişim Bilgileri

Ayna Kuaför Salonu

Adres : Bağdat Cad. Abdülkadir Noyan Sk. Birlik Ap. No:14/1
Erenköy İstanbul
Tel : 0216 363 29 30 - 0216 467 18 60
Faks : 0216 368 77 11
E-Mail İnfo@Aynaguzellik.Com

İSTANBUL Kuaför Salonları

ANKARA Kuaför Salonları

BURSA Kuaför Salonları

İZMİR Kuaför Salonları