Özel Batı Bahat Hospital Hakkında Bilgiler

1994 yılında zincirimizin ilk halkası olan 300 m2lik küçük bir semt kliniği ile çıktığımız yolculuğumuzda Bahat Sağlık Grubu: Sultan Çiftliği Bahat Hospital, İkitelli Batı Bahat Hospital, 500 Evler Bahat Halk Hastanesi ve K.çekmece kanaryada Batı polikliniği ile İstanbullu'lara kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bahat Sağlık Grubu ileri teknolojik yatırımları ile İstanbul un en önemli sağlık merkezleri arasında yer almaktadır.

Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın memnuniyeti kalite ve sürekli gelişim yüksek performans, doğruluk, dürüstlük ve etik yaklaşım çalışana değer verme ekip çalışması ve dayanışma konuları sürdürmekte olduğumuz yolculukta bize yön veren kriterler olmaya devam edecektir.

Bahat Sağlık Grubu, kurumsal değerlerin doğrultusunda tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi müşteri memnuniyeti yaratmadaki kararlılığı üstün nitelikli ekibi çağdaş alt yapısı ve öncü uygulamalarıyla Türkiye de model oluşturmayı ve dünyada referans olarak gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Bizde verdiğimiz hizmet kalitesini en yükseğe çıkartmanın gayreti ile gece gündüz demeden hep en iyiye hep en doğru ve en güzele koşacağız. Hasta ya da sağlıklı günlerinizde güler yüzümüzü eksiltmeden sizleri ağırlamaya devam edeceğiz.


( Özel Hastaneler Listesi için tıklayınız )

Batı Bahat Hospital , Batı Bahat Hospital Hastanesi , Özel Batı Bahat Hospital , Özel Batı Bahat Hospital Hastanesi , Batı Bahat Hospital Randevu


Özel Batı Bahat Hospital İletişim Bilgileri

Batı Bahat Hospital

Batı Bahat Hastaneleri

Batı Bahat Şubeleri

Adres : Atatürk mah. İkitelli Cad. No:135
Halkalı / İstanbul
Tel : 0 212 471 33 00
Fax : 0 212 471 33 13
batibahat@bahat.com.tr


İSTANBUL Özel Hastaneler

ANKARA Özel Hastaneler

BURSA Özel Hastaneler

İZMİR Özel Hastaneler