Bernardo Porselen Mağazaları

Bugün sofralara şıklığı ve zerafeti sunan Bernardo Porselen olarak, temelimiz, 1984 yılında Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen tarafından Bağdat Caddesi’nde açılan bir zücaciye mağazasıyla atıldı.

1997 yılında zücaciye ve hediyelik eşya ithalatına başlamamızla birlikte sektördeki iddiamızı artırdı. 2000 yılına geldiğimizde ise alışveriş merkezlerinde ardı ardına açılan mağazalarımız ile Türkiye geneline yayılmaya başladı. 2010 yılında 17 ilde toplam Bernardo Porselen mağaza sayısı 51’ye ulaştı ve hizmet ağımız genişledi.

Bugün müşterilerimize sofra tasarımına yönelik; yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarlarında hem farklı hem modern tasarım alternatiflerinin yanında seçkin koleksiyonlar sunuyor. Bunu yaparken dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişmeleri yakından izliyoruz. Üstelik ürünlerimizin büyük bir bölümünü de Avrupa’dan ithal ediyor.

Kalitenin yanında geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlar sunmakla beraber, evlerin vitrinlerinde duran porselen yemek takımları, çatal bıçak takımları, kadeh setleri ve diğer sofra tamamlayıcılarını, vitrinlerden indirerek, gündelik yaşamın vazgeçilmez parçaları haline getirmeyi amaçlıyor.


( Porselen Magazalari Listesi için tıklayınız )

Bernardo Porselen Ürünleri , Bernardo Porselen Modelleri , Bernardo Magazalari , Bernardo Porselen magazalari , Bernardo porselen yemek takimi


Bernardo Mağazaları

Bernardo Mağazası

Bernardo Mağazası Merkez

Bernardo Şubeleri

Bernardo Porselen Mağazası

Bernardo Porselen Mağazası Merkez

Bernardo Porselen Şubeleri

Bernardo Porselen Ankamall Avm Mağazası
Ankamall Avm Konya Yolu No:2 Bodrum Katı No:6 İskitler/Ankara
(312) 541 13 24
ankamall@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Ankara Carrefour Avm Mağazası
Carrefour-Sa Avm İstanbul Yolu 12.Km Jandarma Karşısı Batıkent Kavşağı Mağ No:B-29
Yenimahalle/Ankara
(312) 252 65 93
cankara@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Armada Avm Mağazası
Armada Alış-Veriş Ve İş Merkezi Eskişehir Yolu No: 6 Mağ.No:20 B Blok Söğütözü/Ankara
(312) 219 12 52
armada@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Cepa Avm Mağazası
Cepa Avm Eskişehir Yolu 7.Km Mustafa Kemal Mah. 17.Sok. No:2 Mağ No: 2-39 Söğütözü-Ankara
(312) 219 66 00
cepa@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Panora Avm Mağazası
Panora Alış-Veriş Ve Yaşam Merkezi Turan Güneş Bulvarı No: 182 Mağ No: 198 Çankaya - Or-An / Ankara
(312) 491 57 67
panora@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Antares Avm Mağazası
Antares Avm Ayvalı, Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No: 1 Mağ No:82 Etlik-Keçiören / Ankara
(312) 325 30 99
antares@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Forum Etlik Mağazası
Forum Etlik Avm Ovacık Mah. Yozgat Bulvarı No:99 Mağ No: G30-31 Etlik - Ankara
(312) 578 00 50
forumetlik@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Gordion Avm Mağazası
Gordıon Avm Eskişehir Yolu Koru Mah. Ankara'Lılar Cad. No:2 Mağ No: 1B 21 Ümitköy-Yenimahalle / Ankara
(312) 236 70 23
gordion@hotmail.com

Bernardo Porselen Antalya Migros Avm Mağazası
Meltem Mh. 100.Yıl Bulvarı Mağ No:C27-28-29 Antalya
(242) 230 12 42
antalya@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Forum Aydın Avm Mağazası
Forum Aydın Avm Orta Mah. Müze Bulvarı No:1 Mağ.No: Gf50 Aydın
(256) 232 00 62
forumaydin@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Bursa Nilüfer Carrefour Avm Mağazası
Mağ.Orhaneli Keleş Kavşağı Mağ No:B34 Bursa
(224) 451 80 38
bursa@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Korupark Avm Mağazası
Mudanya Yolu 9.Km Zekai Gümüşdiş Mah. 1.Sok Mağ.No: 0058 Emek / Bursa
(224) 241 33 26
korupark@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Kent Meydanı Avm Mağazası
Kent Meydanı Avm Santral Garaj Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:64 Mağ No:C2-0025 Osmangazi/Bursa
(224) 255 03 02
kent@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Zafer Plaza Avm Mağazası
Zafer Plaza Alış-Veriş Ve Yaşam Merkezi Cemal Nadir Cad. No: 181 Mağ No:Osmangazi/Bursa
(224) 220 17 60
zaferplaza@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Anatolium AVM Mağazası
Alaşarköy Mah. Yeni Yalova yolu cad. No: 485-487 Mağaza No: 138-139 Osmangazi
(224) 2615646
anatolium@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Forum Çamlık Avm Mağazası
Forum Çamlık Alış-Veriş Ve Yaşam Merkezi Demokrasi Meydanı Doğan Demircioğlu Cad. No: 2 Mağ No:G31-32 Denizli
(258) 215 11 85
forumcamlik@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Neo Avm Eskişehir Mağazası
Neo Avm Kütahya Eskişehir Yolu Üzeri Çamlıca Mh.Gülperi Sk.No:1 B1 Mağ No:35 Tepebaşı/Eskişehir
(222) 310 40 06
eskisehir@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Espark Avm Mağazası
Espark Avm Eski Bağlar Mah. Üniversite Cad. No:21 Mağ No: 1B80 26170 Tepebaşı / Eskişehir
(222) 333 04 50
espark@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Sankopark Avm Mağazası
Sankopark Avm Sarıgüllük Mah. İ.Rafet İşitmen Cad. Mağ No: R Z 09 Şehitkamil / Gaziantep
(342) 336 08 24
sanko@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen İskenderun Primemall Mağazası
Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi Numune Mah. Eyüp Sultan cad. No:1 Mağno:BF-023 31230 İskenderun Hatay
(326) 6192005
primemall@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Maltepe CarrefourSa Avm Mağazası
Maltepe Carrefour-Sa Avm. Cevizli-Maltepe/İst
(216) 515 12 40
park@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Tepe Nautılus Avm Mağazası
Tepe Nautilus Avm Mağ No:9 Kadıköy/İst
(216) 339 84 49
tepe@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Ümraniye Vega Avm Mağazası
Carrefor-Sa Vega Avm İnkılap Mh. Küçüksu Cd. No:68 Mağ No:B012 Ümraniye/İst
(216) 525 13 23
vega@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Kozyatağı Carrefour Avm Mağazası
Kozyatağı Carrefor-Sa Avm Eski Genoto Arsası Hal Binası Yanı Mağ No: 6B2 İçerenköy/İst
(216) 448 01 76
kozyatagi@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Bağdat Caddesi Mağazası
Bağdat Caddesi No:200 Selamiçeşme/İstanbul
(216) 355 15 19
bagdat200@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Viaport Avm Mağazası
Vıaport Avm Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No: 2 Mağaza No:046 Kurtköy / Pendik
(216) 696 11 22
viaportbernardo@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Palladium Avm Mağazası
Palladıum Residence Ve Avm Barbaros Mh Halk Cad. No: 6 Mağ.No: Bb178 Zemin Kat 34746 Kadıköy / İstanbul
(216) 663 11 18
palladium@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Optimum Avm Mağazası
Optımum Outlet Avm İstiklal Sok. No:10 / 4 Mağ No:1B-33 Yenisahra / Kadıköy - İstanbul
(216) 664 16 19
optimum@bernardo.com

Bernardo Porselen Neo Marine Avm Mağazası
Neo Marine Avm Kaynarca Mah. Elka Sok No:33 Mağ No: Zk-B04 Kaynarca - İstanbul
(216) 670 10 36
neomarine@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Beylikdüzü Migros Avm Mağazası
Migros Avm E5 Karayolu Üzeri Tatilya Karşısı Bodrum Kat No:27 Beylikdüzü/İst
(212) 852 08 04
beylikduzu@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Carosel Avm Mağazası
Carousel Avm Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No:1 Bodrum Kat No:13 Bakırköy/İst
(212) 466 31 70
carousel@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Metrocity Avm Mağazası
Metrocıty Avm Büyükdere Cad. No: 171 3B Katı No:8 Levent/İst
(212) 344 02 32
metrocity@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Cevahir Avm Mağazası
Cevahir Avm Büyükdere Cad. No:22/A 1.Çarşı Giriş Katı No:41 Şişli/İst
(212) 380 05 78
cevahir@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Kale Center Avm Mağazası
Kale Center Avm Güven Mh. Eski Londra Asfaltı No:89 Mağ No: Ab022 34610 Güngören / İst
(212) 677 11 22
kale@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Capacity Avm Mağazası
Capacıty Avm Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. No: 62 Mağ No: 1B08 Bakırköy / İstanbul
(212) 661 00 58
capacity@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen 212 İstanbul Avm Mağazası
Bernardo Porselen Power Outlet Center Avm Mağazası
212 İstanbul Power Outlet Center Avm Mahmutbey Merkez Mah. Taş Ocağı Cad. No: 5 Mağ No: -2K 032 Bağcılar / İst
(212) 602 30 01
212@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Forum İstanbul Avm Mağazası
Forum İstanbul Avm Kocatepe Mah. Paşa Cad. Mağaza No: Gf166 34045 Bayrampaşa / İstanbul
(212) 640 17 19
forumistanbul@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Starcity Avm Mağazası
Köyaltı Mevkii Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Kavak Sok. No:2 Mağaza no: 1B-63 Yenibosna/İSTANBUL
(212 ) 603 46 41
starcity@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen City's Mağazası
Teşvikiye mh.Teşvikiye Cd.No:162 Kat :-2 Mağaza no: 210 Nişantaşı-Şişli / İstanbul
(212) 3731960
citys@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Torium AVM Mağazası
Saadet dere mah. E5 Üzeri Harami Dere/ Esen Yurt / İstanbul
(212) 6992350
torium@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Balçova Kipa Avm Mağazası
Kipa-Balçova Avm İnciraltı Mh. Mithatpaşa Cd. No:1462 Balçova/İzmir
(232) 278 89 84
balcova@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Carrefour-Sa Karşıyaka Avm Carrefour-Sa Avm Yalı Mh. 6522 Sk. P11 1.Giriş Karşıyaka/İzmir
(232) 324 37 05
karsiyaka@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Forum Bornova Avm Mağazası
Forum Bornova Avm Kazım Dirik Mh. 372 Sok. No:10 A4 Blok Mağ No:32 Bornova/İzmir
(232) 342 00 70
forum@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Agora Avm Mağazası
Agora Avm Mithatpaşa Cad. No:1448-A Mağaza No: 1-115 Balçova / İzmir
(232) 278 01 41
agora@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Kayseri Park Avm Mağazası
Alparslan Mh. Eşrefbitlis Bulvarı No:12/A B1 Mağ No:32 Melikgazi/Kayseri
(352) 235 68 90
kayseri@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Gebze Center AVM Mağazası
Gebze Center AVM Tatlı Kuyu Mah. Güney Yan Yol Cad. No:310 Mağ No: 1B-78 Gebze/Kocaeli
(262) 6461243
gebzecenter@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Konya Kule Cite Avm Mağazası
Feritpaşa Mh. Kule Cd. No:8/67 Selçuklu/Konya
(332) 237 12 57
konya@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Malatyapark Avm Mağazası
Malatyapark Alış-Veriş Ve Yaşam Merkezi İnönü Cad. No:192 Mağ No:1B 20 Malatya
(422) 211 91 58
malatyapark@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Forum Mersin Avm Mağazası
Forum Avm Güvenevler Mah. 1.Cad. No: 120-133 Mağaza No: Gf40 33140 Yenişehir/Mersin
(324) 331 52 29
bernardomersin@bernardo.com.tr

Bernardo Porselen Forum Trabzon Avm Mağazası
Forum Trabzon Avm 2 Nolu Çömlekçi Mah. 100.Yıl Parkı Yanı Mağ No: B1-21 Trabzon
(462) 330 00 30
trabzon@bernardo.com.tr

Bernardo Şubeleri Adresleri

Bernardo Şubeleri Telefonları

İSTANBUL Bernardo Şubeleri

ANKARA Bernardo Şubeleri

BURSA Bernardo Şubeleri

İZMİR Bernardo Şubeleri

Bernardo Porselen Şubeleri Adresleri

Bernardo Porselen Şubeleri Telefonları

İSTANBUL Bernardo Porselen Şubeleri

ANKARA Bernardo Porselen Şubeleri

BURSA Bernardo Porselen Şubeleri

İZMİR Bernardo Porselen Şubeleri