Bravo Pastanesi Hakkında Bilgiler

Bravo ailesi, 1997 yılında Karşıyaka’da hizmet vermeye başlamıştır. O tarihten bu yana konusunda İzmir’e hep ilkleri getiren bir Patiseri olarak anılmaktadır. Bir aile şirketi olan Bravo, kuruluşundan bu yana hedeflediği ‘butik üretim’ tarzına ulaşmıştır.

Pastada çikolata kullanımına daha fazla yaratıcılık ekleyen Bravo, her pasta için kendi lezzetine özgü kek yapmakta, lezzete hayal gücünü de katarak 'model pastalar’ üretmektedir. Belçika çikolatası kullanılarak oluşturulan tasarımlarla hazırlanan pastalar, renkli çikolata ve kremalarla süslenerek özel günlerde Bravo müşterilerine sunulmaktadır.

Bravo, katkısız, doğal ve süt kokulu ürünlerinin yanı sıra meyveli dondurmalarda da tamamen meyvenin kendisini kullanmaya özen göstermekledir. Bravo, bilinçli ve güleryüzlü personeli ile hizmet vermekte, üretimini servis bölümünün hemen arkasında gün boyu sürdürerek, sağlıklı ve taze ürünlerini anında sahsa sunabilmektedir. Üretimde en belirgin özelliklerinden biri de hammaddelerin, sağlığa en uygun şekilde seçilmesi, sezona göre üretim yapılması ve siparişlerin en uygun şekilde taşınarak teslim edilmesidir. Türkiye'nin ilk on patiserisi İçerisinde yer alan Bravo, butik üretim yapmakta, Avrupa fuarını izlemeye devam etmekte, sektöründe uzmanlaşmış ve fark yaratmış olmanın kıvancını taşımaktadır.


( Pastaneler ve Tatlıcılar Listesi için tıklayınız )

Bravo Telefon , Bravo Sipariş , Bravo Pasta Çeşitleri , Bravo Pasta , Bravo Pastaneleri


Bravo Pastanesi İletişim Bilgileri

Bravo Pastanesi Şubeleri

Bravo Pastanesi Merkez

Adres: Cemal Gürsel Cad. No.111
Bostanlı/ İZMİR
Tel: 0 232 362 9191
0 232 336 71 71
0 232 362 71 61
e-mail:info@bravopctisserie.com

İstanbuldaki Pastaneler

Ankaradaki Pastaneler

Bursadaki Pastaneler

İzmirdeki Pastaneler