Cahide Gece Kulübü

Bir masal dünyası Cahide, Alice Harikalar Diyarı'nın sayfalarından, Sindrella'nın 'bir gecelik rüyası' gibi bir his yaratıyor. İnsanı dünyadan çekip koparıyor ve efsunlu bir masal ülkesine davet ediyor adeta.

Eğlencesi, şovu, birbirinden leziz yemekleri ve baştan aşağı yenilenen dekoru ile Cahide Cabaret yaza hazır. İlklerin mekanında her şey tanıdık aslında ama o tanıdık her şey yepyeni. Özgürlüğüne düşkün ve herkese açık olan mekan alışılagelmiş geleneğini koruyor; kimlikleri ve statüleri kapıda bıraktıyor, size de sadece çılgınlar gibi eğlenmek kalıyor!

Cahide cabaret'de yenilikler mutfakta da ortaya çıkıyor. Cahide benzerlerine 'benzemiyor', geleneksel bir restaurant'ta olağan tatlar arayanların mekanı değil burası. Farkı fark edenlerin, etmek isteyenlerin adresi Cahide bu yıl damağınıza İspanyol lezzetlerini sürecek, tapasların tadlarına baktıracak.

Alaturka, jazz, arabesk sevenleri ve tutkunlarını da Cahide'de coşarken görebilirsiniz bu yıl. Ne bir kabere, ne bir tiyatro, ne de restaurant. Hepsidir Cahide. Belki de hepsinden daha fazlası. Yine bekarlığa veda partileri, yine en sıradışı doğum günü partileri burada yapılacak ve eğlencenin kalbi yine Cahide'de atacak.


( Gece Kulüpleri Listesi için tıklayınız )

Cahide , Cahide restaurant , gece kulüpleri , istanbuldaki gece kulüpleri , Cahide rezervasyon


Cahide Rezervasyon

Adres : Kadırgalar cad. Maçka parkı
Maçka / İstanbul
Tel : 0212 219 6530