Citroen Hakkında Bilgiler

Citroen; benzersiz ve insan odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin beklentilerine somut çözümler sunmayı hedefler. Otomobillerde standart olarak kullanılan bir çok güvenlik ve konfor donanımını ilk bulan ve kullanan marka olarak Citroen; teknolojiyi mükemmellikle buluşturmayı hedef olarak benimsemiş ve daima ilkleri yaratma arzusunu ön plana çıkarmıştır.

Citroen’in Türkiye deki dağıtım ve pazarlaması; 1995 yılından bu yana Bayraktar Yatırım Holding A.Ş tarafından gerçekleştirilmektedir. Bayraktar Yatırım Holding A.Ş; gayrimenkul geliştirme, otomotiv ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından biridir.


( Otomobil Galerileri Listesi için tıklayınız )

Citroen Bayi Telefonlari , Citroen Bayileri , Citroen Bayi Iletisim , Citroen Galerileri , Citroen Galeri Telefonlari


Citroen Bayileri İletişim Bilgileri

Citroen Bayileri

Citroen Galerileri

Acar Otomotiv Şanlıurfa Citroen Bayisi
Acar.Satis@Citroenbayi.Com
Gaziantep Yolu Üzeri, Evren Sanayi Sitesi Karşısı
Yıldız İş Merkezi, Citroën Plaza
Telefon : 0 414 357 62 62
Faks : 0 414 357 65 44

Adım Otomotiv Gaziantep Citroen Bayisi
Adim.Satis@Citroenbayi.Com
İpekyolu Yolu Üzeri, Sani Konukoğlu Bulvarı No: 25 Şehitkamil
Telefon : 0 342 324 34 34
Faks : 0 342 324 34 66

Alsancak Otomotiv İzmir Citroen Bayisi
Alsancak.Satis@Citroenbayi.Com
Akçay Caddesi, No: 258/1 Gaziemir
Telefon : 0 232 252 30 60
Faks : 0 232 251 30 87

Arkas Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Arkas.Satis@Citroenbayi.Com
Aksel İş Merkezi Kısıklı Cad. No:35/A Bağlarbaşı Altunizade
Telefon : 0216 651 51 95
Faks : 0216 651 05 99

Av-Car Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Avcar.Satis@Citroenbayi.Com
Üniversite Mh, Londra Asfaltı, No:6 Avcılar
Telefon : 0 212 5919797
Faks : 0 212 5917308

Av-Car Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Avcar.Satis@Citroenbayi.Com
Rızabey Sk, No:2, E-5 Yanyol Avcılar İstanbul
Telefon : 0 212 4213370
Faks : 0 212 4213369

Bağdatlılar Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Bagdatlilar.Satis@Citroenbayi.Com
Atatürk Cad.No: 82/ B Kozyatağı
Telefon : 0 216 359 32 32
Faks : 0 216 359 32 42

Baştuğ Otomotiv Ordu Citroen Bayisi
Bastug.Satis@Citroenbayi.Com
Turnasuyu Köyü Garkın Mah. No:1/1 A Gülyalı
Telefon : 0 452 234 00 22 – 0452 233 56 00
Faks : 0 452 234 19 00

Bayraktar Otomotiv İstinye İstanbul Citroen Bayisi
Ufuk.Akyuz@Bayraktar.Com
İstinye Mah. Darüşşafaka Cad. No:45 Sarıyer
Telefon: 0212-362 40 00
Fax: 0212-323 70 02

Baytur İzmir Citroen Bayisi
Hakan.Taskin@Bayraktar.Com
Akçay Cad. No:13, 13/1 Gaziemir
Telefon : 0 232 237 36 06
Faks : 0 232 237 36 33-38

Bostancıoğlu Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Bostancioglu.Satis@Citroenbayi.Com
Topselvi Mh, Havuzbaşı Mevkii, E-5 Karayolu Üzeri, No:50 Kartal İstanbul
Telefon : 0 216 517 70 13
Faks : 0 216 517 70 14

Bül Otomotiv Sakarya Citroen Bayisi
Bul.Satis@Citroenbayi.Com
Güllük Mh, Yeni Terminal Karşısı Adapazarı
Telefon : 0 264 2914472 (4 Hat)
Faks : 0 264 2914476

Çağdaş Otomotiv Uşak Citroen Bayisi
Cagdas.Satis@Citroenbayi.Com
1 Eylül Sanayi Sitesi, 14. Sk, Hizmet Binası Altı
Telefon : 0 276 2314146
Faks : 0 276 2315405

Coşkunlar Otomotiv Denizli Citroen Bayisi
Coskunlar.Satis@Citroenbayi.Com
İzmir Asfaltı, Menderes Blv, No:224 Gümüşler
Telefon : 0 258 3711314 (Pbx)
Faks : 0 258 3711356

Desil Otomotiv Balıkesir Citroen Bayisi
Desil.Satis@Citroenbayi.Com
Çayırhisar Mevkii, İzmir Yolu, 6. Km
Telefon : 0 266 2217868
Faks : 0 266 2216165

Di-Mer-San Otomotiv Diyarbakır Citroen Bayisi
Dimersan.Satis@Citroenbay.Com
Ergani Yolu Üzeri 4.Km 3 Kuyular Mevki
Telefon : 0 412 3390162
Faks : 0 412 3390159

Elmas Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Elmas.Satis@Citroenbayi.Com
Gürsel Mh, İkizler Sk, No:2 Okmeydanı
Telefon : 0 212 2106868
Faks : 0 212 2107071

Ersa Kayseri Citroen Bayisi
Ersa.Satis@Citroenbayi.Com
Osman Kavuncu Cad., Ankara Yolu, 7.Ci Km. No : 394, Kocasinan
Telefon: 0 352 326 03 03
Fax: 0 352 326 04 05

Gençler Otomotiv Zonguldak Citroen Bayisi
Gencler.Satis@Citroenbayi.Com
Zonguldak Yolu Üzeri Ören Köyü Mevkii
Gençler Citroen Plaza Karadeniz Ereğli
Telefon : 0 372 355 80 80 (Pbx)
Fax : 0 372 355 70 80

Gökşenler Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Goksenler.Satis@Citroenbayi.Com
Atatürk Oto Sanayi Sitesi, 2.Kısım, No:213, 80670 Maslak
Telefon : 0 212 2866140 (Pbx)
Faks : 0 212 2861280

Göral Otomotiv Ankara Citroen Bayisi
Goral.Satis@Citroenbayi.Com
Konya Yolu, No:206 Balgat
Telefon : 0 312 207 45 90
Faks : 0 312 207 45 89

Görgülü Otomotiv Van Citroen Bayisi
Gorgulu.Satis@Citroenbayi.Com
Kampüs Yolu Üzeri, 5. Km.
Telefon : 0432 223 13 33
Faks : 0432 223 13 32

Günlas Otomotiv Antalya Citroen Bayisi
Gunlas.Satis@Citroenbayi.Com
Antalya - Alanya Karayolu 7.Km, No:198
Telefon : 0 242 3403280
Faks : 0 242 3403286

Hekimoğlu Otomotiv İçel Citroen Bayisi
Hekimoglu.Satis@Citroenbayi.Com
Evren Mh, Atatürk Blv, No:32 Karacailyas
Telefon : 0 324 2213100
Faks : 0 324 2213105

Hekimoğlu Otomotiv İçel Citroen Bayisi
Hekimoglu.Satis@Citroenbayi.Com
Hastane Yolu Üzeri, No:10 Anamur
Telefon&Faks : 0 324 8141081

Hilal Otomotiv Eskişehir Citroen Bayisi
Hilal.Satis@Citroenbayi.Com
Gündoğdu Mahallesi, Çevreyolu Sokak, No:97
Telefon : 0 222 2175747
Faks : 0 222 2255165

İnallar Otomotiv Bursa Citroen Bayisi
İnallar.Satıs@Citroenbayi.Com
Yalova Yolu 14. Km. 16240 Ovaakça
Telefon: 224 267 13 55 (Pbx)
Fax: 224 267 13 59

Kar Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Kar.Satis@Citroenbayi.Com
Çırpıcı Yedikule Yolu, No:6/1, Cevizlibağ Topkapı
Telefon : 0 212 6128412_22
Faks : 0 212 6129888

Kavuklar Otomotiv İzmir Citroen Bayisi
Kavuklar.Satis@Citroenbayi.Com
Ankara Cd, No:69 Bornova
Telefon : 0 232 4628666
Faks : 0 232 4628182

Kofoğlu Otomotiv Trabzon Citroen Bayisi
Kofoglu.Satis@Citroenbayi.Com
Yeni Mahalle Altı, Sahil Cd, No:349
Telefon : 0 462 2308258 (3 Hat)
Faks : 0 462 2308257

Konmot Otomotiv Konya Citroen Bayisi
Konmot.Satis@Citroenbayi.Com
Ankara Yolu Üzeri, 4.Km, Büsan Sanayi Girişi, No 214
Telefon : 0 332 345 38 00 (4 Hat)
Faks : 0 332 345 38 05

Külleci Otomotiv Aydın Citroen Bayisi
Kulleci.Satis@Citroenbayi.Com
Zeybek Mah., İzmir Bulvarı, No : 229, Aydın
Telefon: 0 256 219 37 27-28
Faks: 0 256 219 38 15

Mersa Çobançeşme İstanbul Citroen Bayisi
Mersac.Satis@Citroenbayi.Com
Çobançeşme Mah., Kımık Sok., No : 28, Yenibosna, Bahçelievler
Tel: 0212 451 21 21
Fax: 0212 451 21 51

Mersa Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Mersa.Satis@Citroenbayi.Com
Sanayi Mh, Sancaklı Cd, No:26 Güngören
Telefon : 0 212 6426969
Faks : 0 212 6428888

Metrapol Otomotiv Edirne Citroen Bayisi
Metrapol.Satis@Citroenbayi.Com
E-5 Karayolu Üzeri, Edirne Koleji Karşısı, 8.Km
Telefon : 0 284 2261096
Faxs : 0 284 2261096

Oksan Otomotiv Samsun Citroen Bayisi
Oksan.Satis@Citroenbayi.Com
Atatürk Blv, Kirazlık Mh, No:215, Citroën Plaza Kutlukent
Telefon : 0 362 2665750 (Pbx)
Faks : 0 362 2669030

Oksan Otomotiv Samsun Citroen Bayisi
Oksan.Satis@Citroenbayi.Com
Samsun – Sinop Yolu Üzeri, No:228 55400 Bafra
Telefon : 0 362 544 40 39
Fax : 0 362 554 56 99

Oksan Otomotiv Amasya Citroen Bayisi
Oksan.Satis@Citroenbayi.Com
Gazi Cd, No:39 Merzifon
Telefon : 0 358 5143635
Faks : 0 358 5198678

Oksan Otomotiv Çorum Citroen Bayisi
Oksan.Satis@Citroenbayi.Com
Ankara Yolu 1. Km No: 154
Telefon : 0 364 224 94 94
Faks : 0 364 224 48 58

Otosay Otomotiv Ankara Citroen Bayisi
Otosay.Satis@Citroenbayi.Com
İstanbul Yolu 12.Km, Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi Girişi, No:43
Telefon : 0312 278 58 58
Faks : 0 312 2782387

Otosay Otomotiv Ankara Citroen Bayisi
Otosay.Satis@Citroenbayi.Com
Çetin Emeç Bulvarı, No:59/1 Öveçler
Telefon : 0 312 4726161
Faks : 0 312 4726598

Özdağ Otomotiv Kocaeli Citroen Bayisi
Ozdag.Satis@Citroenbayi.Com
Demokrasi Cad, Gülay Sk, Yenişehir Mah,
Yahya Kaptan Yolu, Citroën Plaza İzmit
Telefon : 0 262 311 73 73
Faks : 0 262 311 73 67

Ram Otomotiv Hatay Citroen Bayisi
Ram.Satis@Citroenbayi.Com
İskenderun Yolu Üzeri, 5.Km, Citroën Plaza
Telefon : 0 326 2856043
Faks : 0 326 2855155

Şenel Otomotiv Tokat Citroen Bayisi
Senel.Satis@Citroenbayi.Com
Dimes Yanı, Citroen Plaza
Telefon : 0 356 2320666-67
Faks : 0 356 2320669

Şenel Otomotiv Sivas Citroen Bayisi
Senel.Satis@Citroenbayi.Com
Citroën Şenel Plaza, Sivas Çıkışı Erzincan Karayolu, 1. Km.
Telefon: : 0 346 218 17 60
Faks: : 0 346 218 17 65

Şentürkler Otomotiv Bursa Citroen Bayisi
Senturkler.Satis@Citroenbayi.Com
İzmir Yolu 11.Km Nilüfer
Telefon : 0 224 4137100 (Pbx)
Faks : 0 224 4137111

Sertepe Otomotiv Bursa Citroen Bayisi
Sertepe.Satis@Citroenbayi.Com
Yeni Yalova Yolu, 15.Km, No:101, Sertepe Plaza, 16335 Ovaakça
Telefon : 0 224 2672100
Faks : 0 224 2672113

Sönmezer Otomotiv Erzurum Citroen Bayisi
Sonmezer.Satis@Citroenbayi.Com
Tortum Yolu Üzeri
Telefon : 0442 242 44 44
Faks : 0442 242 74 19

Sönmezler Otomotiv Erzincan Citroen Bayisi
Sonmezer.Satis@Citroenbayi.Com
Ordu Cd. Çağdaş Apt Altı No:90/B Merkez
Telefon: 0 446 223 38 98
Fax: 0 446 223 38 98

Tekbaş Otomotiv Adana Citroen Bayisi
Tekbas.Satis@Citroenbayi.Com
Mersin Yolu Üzeri, 9.Km. Seyhan
Telefon : 0 322 441 20 20
Faks : 0 322 441 04 09

Ulugöl Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Ulugol.Satis@Citroenbayi.Com
Ihlamurkuyu Mh, Alemdağ Cd, No:241 Ümraniye
Telefon : 0 216 6128282
Faks : 0 216 6128118

Ulugöl Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Ulugol.Satis@Citroenbayi.Com
Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. Çiçek Sk. No:2 Ataşehir
Telefon : 0 216 575 40 40
Faks : 0 216 573 06 05

Yüzbaşıoğlu Otomotiv İstanbul Citroen Bayisi
Yuzbasioglu.Satis@Citroenbayi.Com
4s Plaza Yeni Şile Yolu Cad. No:1 Çekmeköy
Telefon: (216) 484-66-66
Fax: (216) 484-48-49

Zengibar Otomotiv Malatya Citroen Bayisi
Zengibar.Satis@Citroenbayi.Com
Karakavak Mevkii, Ankara Asfaltı Üzeri, 5.Km, Citroen Plaza
Telefon : 0 422 238 55 44
Faks : 0 422 238 52 44

Özyılmazlar Otomotiv Tekirdağ Citroen Bayisi
Özyılmazlar.Satis@Citroenbayi.Com
Yeni Sanayi Sitesi, Bele Ağır Bakım Fabrikası Karşısı Çorlu
Telefon : 0 282 6733082
Faks : 0 282 6733197

Şahin Otomotiv Çorum Citroen Bayisi
Sahin.Satis@Citroenbayi.Com
Ankara Yolu 1. Km. No:154 Çorum
Telefon : 0 364 224 94 94
Faks : 0 364 224 48 58

İstanbuldaki Citroen Bayileri

Ankaradaki Citroen Bayileri

Bursadaki Citroen Bayileri

İzmirdeki Citroen Bayileri

İstanbuldaki Citroen Galerileri

Ankaradaki Citroen Galerileri

Bursadaki Citroen Galerileri

İzmirdeki Citroen Galerileri