Dilek Pastanesi Hakkında Bilgiler

Dilek gıda a.ş. Fatih dilek pastanesi olarak 1957 yılında yiyecek ve içecek sektöründe hizmet vermeye pastane olarak başlamıştır. Aradan geçen zaman içerisinde dilek a.ş. Gıda üretim teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini uzman kadrosuyla beraber üst seviyeye taşımıştır.

2000'li yıllara gelindiğinde dilek a.ş. Beş şubeye ulaşmış ve misafirlerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak, sektörel liderliğini devam ettirmek için ürün çeşitliliğini artırmış ve pastane cafe restaurant konseptinin öncüsü olmuştur.

Fatih fevzi paşa caddesinde başlayan dilek macerası 2008 yılında 11 şube ile hem büyüyerek hem de güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Pastane sektöründe elde ettiği haklı ününü aynı hizmet ve kalite anlayışı ile yemeğe'de taşımayı başaran dilek a.ş. Dünya mutfaklarından seçilmiş özel mönüsü ile 11 şubesinde hizmet vermektedir.

Yaptığı işin tarifini misafir karşılama, ağırlama ve uğurlama standartlarını mükemmelleştirmek olarak gören dilek a.ş. İkitelli'de bulunan fabrika ve merkezinde ıso 9001-2000 ve ıso 2200 çalışmalarını tamamlamıştır. Ayrıca bu standartlar doğrultusunda tüm personelini düzenli olarak eğitime tabi tutan dilek a.ş. Kalitesinden ödün vermeden daha iyi ve sağlıklı yemek, rahat atmosfer, konforlu mekan anlayışı kendine özgü konsepti ile hizmet vermeye ve büyümeye devam etmektedir.


( Pastaneler ve Tatlıcılar Listesi için tıklayınız )

Dilek Telefon , Dilek Sipariş , Dilek Pasta Çeşitleri , Dilek Pasta , Dilek Pastaneleri


Dilek Pastanesi İletişim Bilgileri

Dilek Pastanesi Şubeleri

Dilek Pastanesi Merkez

Dilek Pastanesi Fatih
Adres: Fevzipaşa Caddesi No:21-A Fatih/İSTANBUL
Fax: 0(212) 532 63 84
E-Posta: fatih@dilek.com.tr

SİPARİŞ HATTI
Tel: 0(212) 534 45 26

Dilek Pastanesi Beyoğlu

Dilek Pastanesi İkitelli

Dilek Pastanesi Başakşehir 1. Etap

Dilek Pastanesi Başakşehir 4. Etap

Dilek Pastanesi Kocamustafapaşa

Dilek Pastanesi Beykent

Dilek Pastanesi Yakuplu

Dilek Pastanesi Sefaköy

Dilek Pastanesi Aykosan

Dilek Pastanesi Bakırköy

Dilek Pastanesi Kavacık

İstanbuldaki Pastaneler

Ankaradaki Pastaneler

Bursadaki Pastaneler

İzmirdeki Pastaneler