Douglas Firma Bilgileri

İster Türkiye’de, ister Avrupa’da veya ABD’de olsun bugün bir Douglas parfümerisini ziyaret eden kişinin, büyük beklentileri vardır. Çünkü Douglas markası parfüm ve kozmetikten çok öte bir anlam taşımaktadır.

Douglas’a gelen, özel ve özelliği olan bir şey arar. Kendini şımartmak, bir şeyler yaşamak ve hem kendini hem de başkalarını sevindirmek ister. Duyarlı alışveriş, zevk veren duygular ve gündelik hayatta biraz lüks: Douglas size tüm bunları ve bundan fazlasını sunar. Douglas’ta var olan sadece güzellik ve kozmetik ürünlerinde büyük bir seçenek değildir, burada aynı zamanda alışverişi bir serüven haline getiren bir ortam, süper hizmet ve uzman danışmanlık bulacaksınız. Her şekliyle Lifestyle.

Yeni yüzyılın başında Douglas’a bir göz attığınızda uluslararası, yenilikçi, çabuk büyüyen, aynı zamanda da geleneği uzun yıllara dayalı bir işletme görürsünüz. 1821 yılında Hamburg’da bir parfümeri ve sabun fabrikası olarak kurulmuş olan Douglas geçtiğimiz 30 yıl içerisinde Avrupa parfümeri piyasasında 1 numara olmuştur.

Bugün müşterilerimizi Avrupa ve ABD’deki 1000’i aşkın Douglas parfümerisinde güzelliğin göz kamaştırıcı dünyasına davet edebiliyor ve kendilerine her gün yeniden, çağdaş ve çekici ortamda, birinci sınıf bir parfümeriyi oluşturan vizyonumuzu sunabiliyoruz. Bu arada uzmanlık, kalite ve kişisel hizmet, felsefemizin çekirdeğini oluşturmaktadır.

Ancak, hoş bir duygu garantisiyle güzellik alışverişi yapmak Douglas'ın güzel yönlerinden sadece birisidir. Tüm bu güzel yönleri tanıyabilmeniz için sizi bugün buraya davet etmekteyiz. İlgi çekici olduğu kadar bilgilendirici bir yolculukta güzelliğin dünyasına bize eşlik ediniz ve uluslararası Douglas markasını tüm göz kamaştırıcı yönleriyle keşfediniz, çünkü Douglas yaşamı güzelleştirir.


( Kozmetik Mağazaları Listesi için tıklayınız )

Douglas , Douglas kozmetik , Douglas parfüm , Douglas mağazaları , Douglas ürünleri


Douglas Mağazaları İletişim

Douglas Mağazası

Douglas Merkez

Douglas Şubeleri

Douglas Bayileri

Douglas Adana Seyhan Mağazası

Douglas Ankara Çankaya Mağazası

Douglas Ankara Etlik Mağazası

Douglas Bursa Emek Mağazası

Douglas Denizli Çamlık Mağazası

Douglas Eskişehir Espark Mağazası

Douglas Bakırköy Mağazası

Douglas Levent Mağazası

Douglas Nişantaşı Mağazası

Douglas İzmir Bornova Mağazası

Douglas Mersin Yenişehir Mağazası

Douglas Trabzon Mağazası

Douglas Şubeleri Adresleri

Douglas Şubeleri Telefonları

İSTANBUL Douglas Şubeleri

ANKARA Douglas Şubeleri

BURSA Douglas Şubeleri

İZMİR Douglas Şubeleri

İSTANBUL Douglas Mağazaları

ANKARA Douglas Mağazaları

BURSA Douglas Mağazaları

İZMİR Douglas Mağazaları