Özel Echomar Göztepe Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Echomar Göztepe Hastanesi 1992 yılından itibaren İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. Modern ve güncel teknolojileri kullanarak İstanbul Anadolu yakasında sağlıkta ilk kalite hizmet belgesini alan hastane olmuştur.

Sağlık sektöründe tam teşekküllü bir hastane olarak en modern ve en güncel teknolojileri kullanarak Türk sağlık camiasının güzide kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Toplam kalite anlayışı doğrultusunda, hasta memnuniyetini koşulsuz ilke edinen Özel Echomar Göztepe Hastanesi; hizmet kalitesini arttırmaya yönelik olarak, medikal kadrodan idari kadroya kadar tüm çalışanlanlarına sürekli ve planlı eğitimler düzenlemektedir.

Amacımız; etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi nitelikli uzman kadromuz ile sunmaktır.


( Özel Hastaneler Listesi için tıklayınız )

Echomar Göztepe , Echomar Göztepe Hastanesi , Özel Echomar Göztepe , Özel Echomar Göztepe Hastanesi , Echomar Göztepe Hastanesi Randevu


Özel Echomar Göztepe Hastanesi İletişim Bilgileri

Echomar Göztepe Hastanesi

Echomar Göztepe Hastaneleri

Echomar Göztepe Şubeleri

Adres: Merdivenköy Yolu, Şahika Sok. No:32
Göztepe/İSTANBUL
Telefon: 0216 565 40 65
Faks : 0216 566 60 53

İSTANBUL Özel Hastaneler

ANKARA Özel Hastaneler

BURSA Özel Hastaneler

İZMİR Özel Hastaneler