Gaye Sökmen Ajans Hakkında Bilgiler

Gaye Sökmen Ajans Türkiye de, özellikle genç yaştaki kişilerde bulunan yetenekleri keşfederek onların alanlarında kendilerini geliştirmeleri için gerekli alt yapıyı sağlayan, eğitim ve motivasyon programı hazırlayan, yetenek yönetimlerini ve kariyerlerini planlayan ilk ve tek şirkettir.

Kadrosundaki oyuncu ve modellerin, Gaye Sökmen Ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, defile, tanıtım, sunuculuk alanlarında doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlar ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrolarla takibini sağlar. Şirketin diğer kurucu ortağı olan Sait Sökmen sayesinde bir çok defile, dans gösterisi, tanıtım ve benzer organizasyonlarda koreografi, sahne ve sanat yönetimi hizmetleri verir. Bu çalışmalar ajansın güçlü kadrosu ve işbirlikleri ile tüm organizasyonun uygulanmasını da kapsar.

Gaye Sökmen Ajansın PR departmanı tüm bu organizasyonlara verdiği basın danışmanlığı hizmeti yanı sıra, ajans kadrosundaki tüm oyuncu ve modellere medya ilişkileri yönetimi, stratejik iletişim danışmanlığı ve itibar yönetimi hizmeti verir.


( Reklam Ajansları Listesi için tıklayınız )

Gaye Sökmen Ajans Telefon , Gaye Sökmen Ajans Başvuru , Gaye Sökmen Ajans İletişim , Gaye Sökmen Ajans , Ajans Firmaları


Gaye Sökmen Ajans İletişim Bilgileri

Gaye Sökmen Ajans

Gaye Sökmen Ajans Levent
Adres: Karanfil Caddesi Yolal Sokak.No:3
İç Levent Istanbul Türkiye
email: basvuru@gayesokmen.com.tr
info@gayesokmen.com.tr
Tel : +90 212 282 81 30 (8 Hat)

İstanbuldaki Ajanslar

Ankaradaki Ajanslar

Bursadaki Ajanslar

İzmirdeki Ajanslar