Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında bölgenin ilk yataklı sağlık kuruluşu olarak 24 saat uzman hekimlerle hizmet vermeye başladı. Güvenilirliğinden ödün vermeden yeni uygulamalara öncülük etmiş, hizmet anlayışıyla her zaman takdir edilmiştir.

Üstlendiği kaliteli hizmet anlayışı ile, yeni ek binasıyla oluşan yeni hastanesinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Depreme dayanıklı akıllı bina teknolojisi, 10 ameliyathane, 196 yatak kapasitesi, dünyanın en ileri tıp teknolojileri ile bu güne kadar 1 Milyondan fazla kişiye sağlık hizmeti sunmanın, 50.000’den fazla ameliyat yapmanın gururunu ve mutluluğunu taşımaktadır. Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi bugüne kadar 15.000 den fazla bebek dünyaya gelmiştir.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Acil Servisi , Organ Nakli Merkezi, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Radyoloji, Yoğun Bakım(Yetişkin, yenidoğan, koroner ve kardiyovasküler yoğun bakım), Ortopedi , El ve Mikrocerrahi, Diş, Tüm acil Ameliyatlarda 24 saat staff uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.


( Özel Hastaneler Listesi için tıklayınız )

Gaziosmanpaşa , Gaziosmanpaşa Hastanesi , Özel Gaziosmanpaşa , Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi , Gaziosmanpaşa Hastanesi Randevu


Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi İletişim Bilgileri

Gaziosmanpaşa Hastanesi

Gaziosmanpaşa Hastaneleri

Gaziosmanpaşa Şubeleri

Adres : Çukurçeşme Caddesi No:51
Gaziosmanpaşa İSTANBUL
Tel: 0212 615 38 38
Faks: 0212 615 38 49
E-mail: gophastanesi@gophastanesi.com.tr


İSTANBUL Özel Hastaneler

ANKARA Özel Hastaneler

BURSA Özel Hastaneler

İZMİR Özel Hastaneler