Iyaş Park AVM Alışveriş Merkezi

Iyaş ile otogar arasında 16.000 m2 taban oturumu olan toplam 46.100 m2 kapalı alana sahip, Haziran 2008 yılında temeli atılan IYAŞ PARK YAŞAM MERKEZİ 2010 yılı başlarında bitirilmek üzere planlanmıştır. İnsanların sadece karlı değil, keyifli alışveriş yapacakları, modadan lezzete, yapı marketinden eğlenceye beklentilerinden çok daha fazlasını bulacakları Iyaş Park’la, Isparta’yı yepyeni ve farklı bir gelecek beklemektedir. Müşterilerine her yönüyle değişik ve renkli bir alışveriş deneyimi yaşatacak olan Iyaş Park açıldıktan sonra Isparta’da bütün yollar aynı adrese çıkacaktır.

İçerisinde yapı market, gıda market, buz pisti bowling salonu, hazır yiyecek restauranları, 6 adet sinema, 1000 araçlık otopark, tiyatro solonu, güzellik merkezi ve dünya çapında ünlü giyim markalarının yer aldığı 86 adet mağaza mevcuttur.

Iyaş Park’ta her yaştan ve her kuşaktan insanın vakit geçirmek için pek çok nedeni olacaktır. Kimileri bowling salonunda günlük stresten uzaklaşırken, kimileri buz pistinde yeteneklerini sergileyecektir. Çocuk eğlence merkezinde ise sadece çocuklar değil ebeveynler de güzel bir gün geçirmenin tadına varacaktır. Çeşitli etkinlikler, sanatsal faaliyet ve showlarla Iyaş Park, sadece alışverişin değil Isparta’nın en dinamik, en coşkulu ve en eğlenceli merkezi olacaktır.


( Alışveriş Merkezleri Listesi için tıklayınız )

Iyaş Park , alışveriş merkezi , alışveriş merkezleri , ısparta alışveriş merkezleri , Iyaş Park avm


Iyaş Park AVM İletişim

Iyaş Park Alışveriş Merkezi İletişim
Iyaş Alışveriş Merkezi Yanı İsparta
Tel: O 246 227 97 74
Email: info@iyasparkavm.com