Kent Optik Gözlük Modelleri

Kent Optik, 1969 yılında Ankara’da kuruldu..25 seneyi aşkın bir süre Kızılay, Ziya Gökalp Caddesi’nde bulunan Kent Optik mağazası ile hizmet verdi. 1995’i takip eden yıllarda Ankara’nın en önemli alışveriş noktalarında Kent Optik şubeler açarak müşterileri ile buluştu. Sırasıyla Tunalı Hilmi Caddesi Kent Optik , Bilkent Ankuva Alışveriş Merkezi Kent Optik, Armada Alışveriş Merkezi Kent Optik , Ankara Optimum Outlet Center Kent Optik ve Haziran 2006’da en prestijli dünya markalarını bir araya getiren İstanbul Kanyon Kent Optik yerini aldı. Aralık 2007’de Ankara Ümitköy’de bulunan Minasera Alışveriş Merkezi'nde ve Mart 2008'de İstanbul Akaretler'deki mağazaları hizmete girdi. Son olarak Kasım 2008'de da İstanbul Göztepe "Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi" nde 8. şubesi ile İstanbul Anadolu yakasındaki müşterileri ile buluştu.

Kent Optik, güven veren kurumsal yapısı ile profesyonel mağazacılık anlayışını optik sektöründe başarıyla hayata geçiren sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

2008 yılı itibarı ile 8 Kent Optik şubesi, 45’i satış danışmanı olmak üzere 60 çalışanı olan Kent Optik, sağlam sermaye yapısı ve 30.000 adedi bulan yıllık satışı ile sektörün önde gelen zincir mağazalarındandır.
( Gözlük Mağazaları Listesi için tıklayınız )

Kent Optik , Kent Optik gözlükleri , güneş gözlükleri , Kent Optik mağazaları , Kent Optik modelleri


Kent Optik Gözlükleri İletişim

Kent Optik Mağazası

Kent Optik Mağazası Merkez

Kent Optik Şubeleri

KENT OPTİK TİC.LTD.ŞTİ
MERKEZ : SÜLEYMAN SEBA CADDESİ, BABAEFENDİ SOKAK NO: 5/5 ,
VALİDEÇEŞME-MAÇKA - BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
TEL 0 212 259 21 30 / FAX 0 212 259 71 47
onlinesatis@kentoptik.com.tr

Kent Optik Şubeleri Adresleri

Kent Optik Şubeleri Telefonları

İSTANBUL Kent Optik Şubeleri

ANKARA Kent Optik Şubeleri

BURSA Kent Optik Şubeleri

İZMİR Kent Optik Şubeleri