Kervan Çeyiz Fabrika Satış Mağazası

1980 yılında kurulan Kervan Çeyiz Mağazası, sektörün en deneyimli firmalarından biridir. Ev tekstili, ev aksesuarı ve mobilyasının satışa sunan Kervan Çeyiz'ın yaklaşık 14 bin çeşit ürünü bulunmaktadır. ürünlerinin özellikle havlu ve tekstil kısmını kendisi üretirken, kendi ürettiği tekstil ürünlerinin yanında birçok iç piyasanın markasınıda mağazalarında bulundurmaktadır. Uzakdoğu'nun mistik mobilya ve aksesuarını yurtdışından birçok ülkeden özel üretim ithal edilmektedir. 2001 senesinde ürün yelpazesini genişleterek modern ve klasik mobilya satışına da başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri mutluluğunu hedefleyen Kervan Çeyiz, faaliyetlerinde ürün ve hizmetlerinin faydasını tüketiciler için her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir prensibi esas alır.


( Fabrika Satis Magazalari Listesi için tıklayınız )

Kervan Çeyiz , Kervan Çeyiz ürünleri , Kervan Çeyiz fabrika satis magazasi , Kervan Çeyiz magazalari , Kervan Çeyiz nerede


Kervan Çeyiz Mağazası İletişim

Kervan Çeyiz Satış Noktaları

Kervan Çeyiz Satış Mağazası

Kervan Çeyiz Merkez Mağazası
Merve Mah.Osmangazi Cad.No:24 Sancaktepe/İstanbul
Tel: 0216 561 52 29
Fax: 216 561 50 69
216 444 Krvn
Email: İnfo@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz İstanbul Mağazaları
Kervan Çeyiz İncirli Outlet Mağazası
Kartal Tepe Mah.Alem Sok.No:6 Bakırköy/İstanbul
Tel: 212 660 09 61
Email:İncirli@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Fatih Mağazası
Fevzi Paşa Cad.No:151 Fatih/İstanbul
Tel: 212 531 95 92
Email: Fatih@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Üsküdar Mağazası
Selmanağa Cad.No:89 İskele Meydanı Mihrimah Sultan Cami Yanı Üsküdar/İstanbul
Tel: 216 343 95 30
Email: Uskudar@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Capitol Mağazası
Bağlarbaşı Mahir İz Cad. No:4 Capitol
Tel:216-651 33 10
E Mail: Capitol@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Kavacık Mağazası
Mihrabat Cad. No: 282 Kavacık/İstanbul
Tel: 216 425 43 57
Email: Kavacık@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Beylikdüzü Mağazası
Beylikdüzü Migros Alışveriş Mrkz No:B/34-35 Beylikdüzü/İstanbul
Tel:212 852 00 53
Email Beylukduzu@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Avcılar Mağazası
Esenyurt Saadetdere Mah. Eskinoz Cad.
Tel 212 428 43 16
Email: Avcilar@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Maslak Mağazası
Büyükdere Cad. Üçyol Mekii No:61 Maslak/İstanbul
Tel:212 328 00 18
Email:Maslak@Krn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Sahilyolu Mağazası
Kazlıçeşme Mah.Abay Cad.No:227 Zeytinburnu/İstanbul
Tel: 212 664 22 44
Email:Sahilyolu@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Torium Avm Mağazası
Saadetdere Mah. 137 Sok. Haramidere Sanayi Sitesi Karşısı D Blok No:153 Esenyurt/İstanbul
Tel:0212 596 82 27
Email: Torium@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Pendik Marinturk Mağazası
Marinturk İstanbul City Port Ticaret Merkezi Batı Mah.Sahilyolu B Blok 5-11 Pendik/İstanbul
Tel: 216 506 28 56
Email: Pendik@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Sapphire Mağazası
Emniyet Mah.Eski Büyük Dere Cad.No:1 Sapphıre İşmerkezi B04-16 Kağıthane/İstanbul
Tel: 0212 268 81 20
Email: Sapphire@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Anadolu Mağazaları
Kervan Çeyiz Çorlu Mağazası
Orion Alışveriş Merkezi B07-08-09 Çorlu
Tel: 282 673 44 96
Email: Corlu@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Bodrum Mağazası
Atatürk Cad.Bitez Kavşağı No:224 Hadi İş Merkezi Bodrum
Tel: 252 363 90 92
Email: Bodrum@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Bursa Zafer Mağazası
Zafer Meydanı Cemal Nadir Sok.No:181 Zafer Avm Bursa
Tel: 224 223 54 02
Email: Zafer@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Antalya Mağazası
Migros Avm C40-41 Konyaaltı/Antalya
Tel: 242 230 10 80
Email: Antalya@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Asmerkez Mağazası
Yeni Yalova Yolu 9km Asmerkez Alışveriş Merkezi No:17-18-19-20 Bursa
Tel: 224 261 09 47
Email: Asmerkez@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Gaziemir Mağazası
Akçay Cad.No:271 Gaziemir/İzmir
Tel: 232 274 69 89
Email: Gaziemir@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Agora Mağazası
Mithat Paşa Cad.No:1446 Avm No:B005 Agora/İzmir
Tel: 232 279 07 10
Email: Agora@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Antalya Özdilek Mağazası
Fabrikalar Mah.Fikri Erten Cad.No:253/254 Kepez/Antalya
Tel: 242 334 84 80
Email: Ozdilek@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Konya Mağazası
Ferit Paşa Mah.Kerkük Cad.No:26c Konya
Tel: 332 237 02 32
Email: Konya@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Gaziantep Mağazası
Gazi Muhtar Paşa Bulv.Bayer İş Merkezi No:8 Gaziantep
Tel: 0342 232 72 72
Email: Gaziantep@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Trabzon Mağazası
Cumhuriyet Mah.Zeytinlik Cad.No:12/1 Trabzon
Tel: 0462 322 35 73
Email: Trabzon@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Adana Mağazası
Cemal Paşa Mah.Toros Cad.Sökün Apt.B Blok Zemin Kat 1-2 Adana
Tel: 0322 458 20 99
Email: Adana@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Hatay Antis Mağazası
Kanatlı Mah.Kanatlı Cad.No:19/A Bayramoğlu Apt. Antakya/Hatay
Tel: 0326 214 08 90
Email: Antis@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Adapazarı Mağazası
Serdivan Avm No:32-33 Adapazarı
Tel: 0264 272 08 41
Email: Adapazari@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz İzmit Mağazası
Körfez Mah.Berk Sok.No:4 İzmit Dolphin Avm Karşısı Kocaeli
Tel: 0262 332 52 12
Email: İzmit@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Fatsa Mağazası
Dumlupınar Mah.Sahil Cad.No:220 Fatsa/Ordu
Tel: 0452 423 63 43
Email: Fatsa@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Ankara Mağazası
Hilal Mah.Turan Güneş Bulvarı No:74/A Çankaya/Ankara
Tel: 0312 439 04 35
Email:Ankara@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Ümitköy Mağazası
Ümit Mah.2432 Cad.2494/3 Osmanağa Konakları
Tel: 0312 236 45 41
Email: Umitkoy@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Diyarbakır Merkez Mağazası
Balıkçılarbaşı İş Merkezi No:2 (Dolmuş Durağı Yanı) Diyarbakır
Tel: 0412 229 35 25
Email: Diyarbakir@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz Diyarbakır Şube Mağazası
Dicle Kent Bulvarı Nil Koleji Yanı No:54
Tel: 0412 237 72 02

Kervan Çeyiz Antalya Lara Mağazası
Çağlayan Mah.Barınaklar Bulvarı 21/1 Lara/Antalya
Tel: 0242 324 24 75
Email: Lara@Krvn.Com.Tr

Kervan Çeyiz İskenderun Mağazası
Kanatlı Cad.No:79 Hatay/İskenderun
Tel: 0326 613 29 97
Email: İskenderun@Krvn.Com.Tr

İSTANBUL Kervan Çeyiz Satış Noktaları

İSTANBUL Kervan Çeyiz Satış Mağazası

ANKARA Kervan Çeyiz Satış Noktaları

ANKARA Kervan Çeyiz Satış Mağazası

BURSA Kervan Çeyiz Satış Noktaları

BURSA Kervan Çeyiz Satış Mağazası

İZMİR Kervan Çeyiz Satış Noktaları

İZMİR Kervan Çeyiz Satış Mağazası