Optimum Ankara AVM Alışveriş Merkezi

29 Ekim 2004'te başkenti yeni bir alışveriş kültürüyle tanıştıran ve Ankara'nın ilk outlet alışveriş merkezi olan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi; 18 Kasım 2006'da ek binanın yapılmasıyla, Türkiye'nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olmuştur.

Bölgenin ilk alışveriş merkezi olan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi; sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur.

Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde uygun alışveriş olanakları sunması yanında, çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum, diğer alışveriş merkezlerinden "outlet" tarzıyla sıyrılıp Ankara'da bir ilk olan 8.000 m2'lik eğlence kompleksiyle de bir adım önde olmayı başarmıştır.

Güçlü markaların ürünlerini uygun fiyatlarla sunan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi'ndeki mağazalarda ; sezon ürünleri, önceki sezon ürünleri, stok fazlası ürünler ve sadece outlet için üretilen özel üretim ürünlerini bulmak mümkündür.


( Alışveriş Merkezleri Listesi için tıklayınız )

Optimum Ankara , alışveriş merkezi , alışveriş merkezleri , ankara alışveriş merkezleri , Optimum Ankara avm


Optimum Ankara AVM İletişim

Optimum Ankara Alışveriş Merkezi İletişim
Adres : Eryaman Ayaş Yolu No:93
06930 Ankara - TÜRKİYE
Tel +90 312 280 60 10
Faks: +90 312 280 60 13