Penti Giyim Mağazaları

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen bir firma olarak yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe en üst kalite düzeyini hedef almak. Kaliteyi en uygun fiyatla tüketicilerimize sunmak.

Öncü girişimcilik ve inovasyon ilkelerini benimseyen bir firma olarak faaliyet verdiğimiz alanlarda yenilikler getirmek, teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak sürekli gelişmeyi ve kendini yenilemeyi hedeflemek

Tasarım kavramını sahiplenen yenilikçi bir firma olarak, tüketicilerimize dünya standartlarında modaya-trendlere uygun ürünler sunmak, müşteri memnuniyetini üretimimizin odak noktası yaparak kadının ihtiyaçlarını önceden fark edip buna uygun ürünler üretmek

Topluma ve çevreye saygılı bir firma olarak yalnızca kendimiz için değil başkaları için de varolmamız gerektiğinin bilincinde olarak çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle toplumumuza destek vermek


( Giyim Magazalari Listesi için tıklayınız )

Penti , Penti magazalari , Penti giyim magazalari , giyim magazalari , Penti giyim


Penti Mağazaları İletişim Telefonları

Penti Mağazası

Penti Mağazası Merkez

Penti Şubeleri

Penti Akmerkez Mağazası
Nispetiye Cad. Kat 1 No:365
Etiler - İstanbul
Tel: 0 212 282 25 95
E-Mail: akmerkez@penti.com.tr
Penti Bağdat Caddesi Mağazası
Erenköy, Bağdat Cad. No:344/10
Kadıköy - İstanbul
Tel: 0 216 411 72 90
E-Mail: bagdat@penti.com.tr

Penti Capacity Mağazası
Zeytinlik mah. Fişekhane cad.
No:62 Capacity A.V.M 1B 43
Bakırköy - İstanbul
Tel: 0 212 560 53 41
E-Mail: capacity@penti.com.tr

Penti Maltepe Carrefour Mağazası
Cevizli Mah. Tugay Yolu No:73 Mağaza No:27
Maltepe - İstanbul
Tel: 0 216 515 13 95
E-Mail: maltepe@penti.com.tr

Penti İstinye Park Mağazası
İstinye Bayırı Cad. Park AVM
F/235 No.283 İstinye
Sarıyer - İstanbul
Tel: 0 212 345 57 12
E-Mail: istinyepark@penti.com.tr

Penti Nautilus Mağazası
İbrahimağa Mah. Fatih Sok. No:1 No: 37
Kadıköy - İstanbul
Tel: 0 216 339 87 27
E-Mail: nautilus@penti.com.tr

Penti Nişantaşı Mağazası
Valikonağı Cad. No:109/A
Nişantaşı - İstanbul
Tel: 0 212 219 92 99
E-Mail: nisantasi@penti.com.tr

Penti Teşvikiye Mağazası
Harbiye Mah. Maçka Cad. Ralli Apt. No:61/1-3
Şişli - İstanbul
Tel: 0 212 241 76 54
E-Mail: tesvikiye@penti.com.tr

Penti Historia Fatih Mağazası
Historia Fatih AVM. 2. Kat No:212
Hasan Halife mah. Adnan Menderes Bulvarı No:2
Fatih - İstanbul
Tel: 0 212 631 48 21
E-Mail: fatih@penti.com.tr

Penti Optimum Mağazası
Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi
1K187 İstiklal Sok. No:10/4
Yenisahra - Kadıköy - İstanbul
Tel: 0 216 664 13 27
E-Mail: optimum@penti.com.tr

Penti Olivium Outlet Mağazası
Olivium Outlet Center 18/A Alt Giriş
Prof.Muammer Aksoy Cad. No:1/1
Zeytinburnu - İstanbul
Tel: 0 212 679 20 64
E-Mail: olivium@penti.com.tr

Penti Pendik Neo Marin Mağazası
Doğu Mah. Büyükdere Mevkii
Neo Marin AVM No:1K-G04
Pendik - İstanbul
Tel: 0216-670 10 70-71
E-Mail: pendik@penti.com.tr

Penti Penti Forum İstanbul Mağazası
Sağmalcılar Mah. Forum İstanbul AVM FF Blok no.5
Bayrampaşa - İstanbul
Tel: 0212- 640 57 23 / 640 57 33
E-Mail: forumistanbul@penti.com.tr

Penti Ümraniye Carrefour Mağazası
İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No. 68
Ümraniye Carrefour AVM Zemin Kat B51
Ümraniye - İstanbul
Tel: 0216 -525 16 60 / 61
E-Mail: umraniye@penti.com.tr

Penti Cevahir Mağazası
Meşrutiyet Mah. Büyükdere Cad.
İstanbul Cevahir AVM No. 22/149 A
Şişli - İstanbul
Tel: 0 212 380 08 25-26
E-Mail: cevahir@penti.com.tr

Penti Metrocity Mağazası
Büyükdere Cad. Metrocity Alısverıs Merkezi
No.171 / BB96
1. Levent - İstanbul
Tel: 0212-344 12 95-96
E-Mail: metrocity@penti.com.tr

Penti Beylikdüzü Mağazası
E.5 Karayolu Üzeri
Beylikdüzü Migros Alısverıs Merkezi No. Z-58
Beylikdüzü - İstanbul
Tel: 0212-854 34 05 / 854 34 45
E-Mail: beylikduzu@penti.com.tr

Penti Starcity Mağazası
Köyaltı Mevkii Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad.
Kavak Sok. Starcity AVM No.2 / Z-06A
Yenibosna - İstanbul
Tel: 0212-603 45 77 - 78
E-Mail: starcity@penti.com.tr

Penti İçerenköy Carrefour Mağazası
İçerenköy hal binası yanı
İçerenköy Carrefour Ticaret Merkezi No.16/ B1
Kadıköy - İstanbul
Tel: 0216-448 06 53 / 448 03 71
E-Mail: icerenkoy@penti.com.tr

Penti Via Port Mağazası
Yenişehir Mah. Dedepaşa cad.
Viaport Alışveriş merkezi No.2/206
Kurtköy-Pendik - İstanbul
Tel: 0216 696 14 78 -79
E-Mail: viaport@penti.com.tr

Penti Bahariye Mağazası
Bahariye Cad. Hasan Baser İşmerkezi
Zemin Kat No.66/2
Kadıköy - İstanbul
Tel: 0216 450 60 17- 450 60 57
E-Mail: bahariye@penti.com.tr

Penti Suadiye Mağazası
Suadiye Mah. Bagdat Cad. No. 425/1
Kadıköy - İstanbul
Tel:
E-Mail: suadiye@penti.com.tr

Penti Rumelı Caddesi Mağazası
Rumelı Cad. Şair Nigar sok.
Villa İşhanı No.4-6 A Blok No2
Şişli - İstanbul
Tel:
E-Mail: rumelicad@penti.com.tr

Penti Beşiktaş Mağazası
Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad.
Sinanpaşa İş Merkezi No.5 / 101
Beşiktaş - İstanbul
Tel: 0212 327 27 76-327 27 86
E-Mail: besiktas@penti.com.tr

Penti Palladium Mağazası
Barbaros Mah. Halk Cad.
Palladium AVM No.8-B Zemin Kat. BB149
Ataşehir - İstanbul
Tel:
E-Mail: palladium@penti.com.tr

Penti 212 Outlet Mağazası
Merkez mah. Taşocağı cad. No.5
212 Outlet Center Zemin Kat No. ZK078
Mahmutbey - İstanbul
Tel: 0212 602 30 12-13
E-Mail: 212outlet@penti.com.tr

Penti Ankara Mağazası
Penti Cepa Mağazası
Cepa Alışveriş Merkezi 1. Kat No:1-03
Eskişehir Yolu - Ankara
Tel: 0 312 219 46 71 -72
E-Mail: cepa@penti.com.tr

Penti 365 AVM Mağazası
365 Alışveriş Merkezi Yıldızevler Mah.1/30
Çankaya - Ankara
Tel: 0 312 450 08 16 - 17
E-Mail: 365penti@penti.com.tr

Penti Forum Ankara AVM Mağazası
Forum Ankara AVM G Blok No:43
Yozgat Yolu Bulvarı No:99
Ovacık - Etlik - Ankara
Tel: 0 312 578 03 20
E-Mail: forumankara@penti.com.tr

Penti Antares Mağazası
Ayvalı, Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sk. No:1
Antares AVM 1. Kat No: 195 Etlik
Keçiören - Ankara
Tel: 0 312 326 39 40 - 00
E-Mail: antares@penti.com.tr

Penti Ankamall Mağazası
Konya Devlet Yolu Akköprü Mevkii
Ankamall Gimat AVM Kat 1 No. 1 (K-0101)
Altındağ - Ankara
Tel: 0312-541 14 15 / 541 18 05
E-Mail: ankamall@penti.com.tr

Penti Kentpark Mağazası
Eskişehir Yolu 7.km Mustafa Kemal Mah.
Kentpark AVM No.164/1B-105
Çankaya - Ankara
Tel: 0312-219 92 70 / 71
E-Mail: kentpark@penti.com.tr

Penti Bilkent Mağazası
Eskişehir Yolu 8. Km
Bılkent Center Alısverıs Merkezi No.5/40
Çankaya - Ankara
Tel: 0 312 266 05 29-266 50 29
E-Mail: bilkent@penti.com.tr

Penti Armada Mağazası
Eskişehir Yolu Atatürk Orman Çiftliği Mah.
Armada AVM No. 6/ B Blok -124
Söğütözü - Ankara
Tel: 0312 219 00 13 / 14
E-Mail: armada@penti.com.tr

Penti Carrefour Mağazası
Batıkent girişi İstanbul yolu 12. km
Ergazi mah. Carrefour AVM
Yenimahalle - Ankara
Tel:
E-Mail: ankara@penti.com.tr

Penti Bursa Mağazası
Penti Korupark AVM
Adnan Menderes Mah
Mudanya Cad. No:2
Emek - Bursa
Tel: 0 224 242 80 62
E-Mail: korupark@penti.com.tr

Penti Kent Meydanı AVM Mağazası
Kent Meydanı AVM C1-28
Santral Garajı Mah. Eski Santral Garaj
Osmangazi - Bursa
Tel: 0 224 255 30 26
E-Mail: kentmeydani@penti.com.tr

Penti Nilpark AVM Mağazası
Karaman Mah. İzmiryolu Cad.
Nilpark AVM No.90 /Z 14
Nilüfer - Bursa
Tel: 0224 - 246 60 90
E-Mail: nilpark@penti.com.tr

Penti İzmir Mağazası
Penti Alsancak Mağazası
1386 Sok. No:8/D Akizmir apt.
Alsancak - İzmir
Tel: 0 232 421 12 83 / 421 18 23
E-Mail: alsancak@penti.com.tr

Penti Egepark Mağazası
2040 sok. No:104/7.Stand
Mavişehir - Karşıyaka - İzmir
Tel: 0 232 324 67 33
E-Mail: egepark_izmir@penti.com.tr

Penti Agora Mağazası
Mithatpasa Cad. No:1448/2-116
Balçova - İzmir
Tel: 0 232 259 22 72
E-Mail: agora@penti.com.tr

Penti Bornova Mağazası
Forum Bornova AVM NO:B09
Kazım Dirik mah. 372 sk.
35040 Bornova - İzmir
Tel: 0 232 388 51 83
E-Mail: forumbornova@penti.com.tr

Penti Balçova Kipa Mağazası
Mıthatpaşa Cad. No.1462
Tesco Kipa Balçova AVM No. Z-27
Balçova - İzmir
Tel: 0232- 278 01 95 / 0232- 278 65 45
E-Mail: balcova@penti.com.tr

Penti İzmir Kıbrıs Şehitleri Mağazası
Kıbrıs Şehitleri Cad. No.132

Penti Şubeleri Adresleri

Penti Şubeleri Telefonları

İSTANBUL Penti Şubeleri

ANKARA Penti Şubeleri

BURSA Penti Şubeleri

İZMİR Penti Şubeleri