Tiffany Giyim Mağazaları

Marka Tekstil Paz. San. Tic. A.Ş. ticari ünvanıyla Horoz Grubu ve Modateks ortaklığı ile 1998 yılında kurulan TIFFANY kısa sürede Türk pazarının önde gelen “casual” (rahat ve spor) giyim markalarından biri oldu. İstanbul Haramidere’deki merkez ofisinde 70’i idari kadro olmak üzere, toplam 370 personeli ile hizmet veren TIFFANY, kurulduğu günden bu yana istikrarlı büyüme sürecini sürdürmekte ve Türk hazır giyim sektörünün en başarılı örneklerinden birini oluşturmaktadır.

Şubat 2001’de 10 mağaza ile perakende giyim sektöründe yer alan TIFFANY, 8 yıl içinde mağaza sayısını 94’a çıkardı. Bugün 150 civarındaki corner satış noktası ve 94 mağazasıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen markalarından biri olan TIFFANY, tüketicilere daha rahat ulaşmak amacıyla 2009-2010 yılları arasında faaliyete geçecek alışveriş merkezlerinde yeni açılacak mağazalarıyla mağaza sayısını 100’ün üzerine çıkarmayı hedefliyor.

“HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞA” sloganıyla özdeşleşen TIFFANY, koleksiyon yapısını hedef kitlesinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturuyor ve “renkli” hayat tarzını benimseyen her yaştan gençler için rahat ve spor giyim üretiyor. Hem kadın hem de erkek koleksiyonlarında genç ve çağdaş giyimi tercih edenlere hitap eden TIFFANY, tüketicilere sınırsız renk alternatifi sunuyor ve her yıl hazırladığı 6 farklı koleksiyona birbirinden canlı yeni TIFFANY renklerini ekleyerek hazır giyimdeki renk seçeneklerini genişletiyor.


( Giyim Magazalari Listesi için tıklayınız )

Tiffany , Tiffany magazalari , Tiffany giyim magazalari , giyim magazalari , Tiffany giyim


Tiffany Mağazaları İletişim Telefonları

Tiffany Mağazası

Tiffany Mağazası Merkez

Tiffany Şubeleri

adresi : Haramidere Horoz Tesisleri, Namık Kemal Mahallesi Adile Naşit Bulvarı No:28 P.K.:87 34850 Esenyurt / İSTANBUL
Tel : +90 212 690 18 51
Fax : +90 212 690 69 03
E-mail adresi : info@tiffany.com.tr

Atirus Avm Tiffany Mağazası
Adres : Fatih Mh.D-100 K.yolu Harman Sk.N:42 Büyükçekmece / İSTANBUL
Tel : 0 212 881 02 59
Fax : -
E-Mail : atirus@tiffany.com.tr

Bahariye Tiffany Mağazası
Adres : Bahariye Cd.Beyaz Saray apt. A blok N:68 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : 0 216 330 75 58
Fax :
E-Mail : bahariye@tiffany.com.tr

Bayrampaşa Aquarium Avm Tiffany Mağazası
Adres : Apdi İpekçi Cd. Bayrampaşa Belediye yanı No:42/81-82 Bayrampaşa / İSTANBUL
Tel : 0 212 567 75 56
Fax : 0 212 493 40 89
E-Mail : bayrampasa@tiffany.com.tr

Beylikdüzü Migros Avm Tiffany Mağazası
Adres : E-5 Karayolu Üzeri No:118 Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel : 0 212 852 30 50
Fax : 0 212 853 37 79
E-Mail : beylikduzu@tiffany.com.tr

Capacity Avm Tiffany Mağazası
Adres : Zeytinlik Mh.Fişekhane Cd.1B32 Bakırköy / İSTANBUL
Tel : 0 212 560 04 25
Fax : -
E-Mail : capabakirkoy@tiffany.com.tr

Fatih Historia AVM Tiffany Mağazası
Adres : Hasan Halife Mh. Adnan Menderes Bulv. N:2 K:2/204 Fatih / İSTANBUL
Tel : 0 212 631 68 56
Fax : -
E-Mail : historia@tiffany.com.tr

Forum İstanbul Avm Tiffany Mağazası
Adres : Sağmacılar Mh.FF Blok Dükkan no:136 Bayrampaşa
Tel : 0212 640 75 52
Fax :
E-Mail : bayrampasaforum@tiffany.com.tr

Güngören Kale Avm Tiffany Mağazası
Adres : Güven Mh.Eski Londra Asfaltı N:89 M.Akif Kavşağı Yanı Güngören / İSTANBUL
Tel : 0 212 557 45 86
Fax : -
E-Mail : kale@tiffany.com.tr

212 AVM Tiffany Mağazası
Adres : Mahmutbey Merkez mah.Taşocağı cad. No:5 K:1 159-180 Bağcılar
Tel : 0 212 602 37 77
Fax :
E-Mail : istanbul212@tiffany.com.tr

Deposite Outlet AVM Tiffany Mağazası
Adres : A 5/ A 6 Blok zemin kat N:133 İkitelli/ Küçükçekmece
Tel : 0 212 549 93 93
Fax :
E-Mail : deposite@tiffany.com.tr

Markacity AVM Tiffany Mağazası
Adres : Büyükşehir Mh. Beylikdüzü Cd. E-5 Karayolu Üzeri No:41/A / İSTANBUL
Tel : 0 212 873 46 64
Fax : 0 212 873 40 50
E-Mail : markacity@tiffany.com.tr

Mecidiyeköy Profilo Avm Tiffany Mağazası
Adres : Cemal Sahir Sk.No:26/28-138 Mecidiyeköy ŞİŞLİ / İSTANBUL
Tel : 0 212 356 26 34
Fax : 0 212 212 92 49
E-Mail : profilo@tiffany.com.tr

Metro City AVM Tiffany Mağazası
Adres : Büyükdere Cad. No:171/210 Metro City Alışveriş Merkezi 1.Levent / İSTANBUL
Tel : 0 212 344 01 13
Fax : 0 212 344 01 14
E-Mail : metrocity@tiffany.com.tr

Metroport AVM Tiffany Mağazası
Adres : Metro İstasyonu Üstü Giriş Kat N:7 - 41 / Bahçelievler
Tel : 0 212 442 61 20
Fax : -
E-Mail : metroport@tiffany.com.tr

Nautilus Avm Tiffany Mağazası
Adres : İbrahimağa Mh. Dinlenç Sk.No:1/84-85 Acıbadem / İSTANBUL
Tel : 0 216 339 84 77
Fax :
E-Mail : naitilus@tiffany.com.tr

Neomarine Avm Tiffany Mağazası
Adres : Kaynarca Mah.Elka Sok.N:33 Mağaza H05 Kaynarca Pendik
Tel : 0 216 670 12 45
Fax :
E-Mail : neomarine@tiffany.com.tr

Olivium Outlet Tiffany Mağazası
Adres : Pr.Dr Muammer Aksoy Cd.No:54-55 Zeytinburnu / İSTANBUL
Tel : 0 212 679 88 10
Fax : 0 212 679 88 15
E-Mail : olivium@tiffany.com.tr

Optimum AVM Tiffany Mağazası
Adres : İstiklal Sok.No:10 / 4 K:2 Dükkan No:115 Yeni Sahra / Kadıköy
Tel : 0 216 664 11 77
Fax : -
E-Mail : goztepe@tiffany.com.tr

Şirinevler Tiffany Mağazası
Adres : Eski Londra Asfaltı N:18 / A Bahçelievler / İSTANBUL
Tel : 0 212 551 42 83
Fax : -
E-Mail : sirinevler@tiffany.com.tr

Şişli Cevahir Avm Tiffany Mağazası
Adres : Şişli Kültür Mrk.Darülaceze Cd.No:22 ŞİŞLİ / İSTANBUL
Tel : 0 212 380 04 37
Fax : -
E-Mail : cevahir@tiffany.com.tr

Ümraniye Carrefour Avm Tiffany Mağazası
Adres : İnkilap Mh. Küçüksu Cd.No:68/B-146 Ümraniye / İSTANBUL
Tel : 0 216 525 12 32
Fax : 0 216 525 11 03
E-Mail : umraniye@tiffany.com.tr

Viaport AVM Tiffany Mağazası
Adres : Yenişehir Mh. Dedepaşa Cd. No:2/96 Kurtköy / İSTANBUL
Tel : 0 216 696 13 10
Fax : -
E-Mail : viaport@tiffany.com.tr

365 Avm Tiffany Mağazası
Adres : Birlik Mh. 428 Cd. Eski 3.cd. N:41 K:1/33 Çankaya / ANKARA
Tel : 0 312 450 00 27
Fax : -
E-Mail : ankara365@tiffany.com.tr

AnkaMall Tiffany Mağazası
Adres : İskitler Mevkii No:115 İskitler / ANKARA
Tel : 0 312 541 16 16
Fax : 0 312 541 16 15
E-Mail : migros@tiffany.com.tr

Ankara Forum Tiffany Mağazası
Adres : Yozgat Yolu Bulvarı N:99 Mağaza G-65 Ovacık / ETLİK
Tel : 0 312 578 01 99
Fax : 0312 578 01 99
E-Mail : ankaraforum@tiffany.com.tr

Antares Avm Tiffany Mağazası
Adres : Ayvalı,Halil Sezai Erkut Cd.Afra Sk.N:1/187 Etlik Keçiören / ANKARA
Tel : 0 312 326 58 00
Fax : -
E-Mail : antares@tiffany.com.tr

Arcadium Avm Tiffany Mağazası
Adres : Çay Yolu 1.Kat No:119 Ümitköy / ANKARA
Tel : 0 312 241 71 80
Fax : 0 312 241 70 75
E-Mail : arcadium@tiffany.com.tr

Armada Avm Tiffany Mağazası
Adres : E.ŞehirYolu Üzeri No:6 B-Blok 155 Söğütözü / ANKARA
Tel : 0 312 219 12 81
Fax : 0 312 219 12 82
E-Mail : armada@tiffany.com.tr

Cepa Avm Tiffany Mağazası
Adres : Eskişehiryolu 7.Km.Mustafa Kemal Mh.17.Sk.N:3 K:2/2-05 Söğütözü / ANKARA
Tel : 0 312 219 67 14
Fax : -
E-Mail : cepa@tiffany.com.tr

Gordion Avm Tiffany Mağazası
Adres : Çay yolu 1.Kat N:FF-L 129
Tel : 0 312 236 70 07
Fax :
E-Mail : gordion@tiffany.com.tr

Kızılay Tiffany Mağazası
Adres : Meşrutiyet Cad.N:17 / C Yenişehir Çankaya
Tel : 0 312 417 20 73
Fax :
E-Mail : kizilay@tiffany.com.tr

Optimum Outlet Tiffany Mağazası
Adres : Ayaş Yolu Otoban Kavşağı 1.Kat N:14 Eryaman / ANKARA
Tel : 0 312 280 50 84
Fax : 0 312 280 50 89
E-Mail : optimum@tiffany.com.tr

Agora Avm Tiffany Mağazası
Adres : Şantiye Binası Mithat Paşa Cd. No1448-1450 A Magaza N:2-118 Balçova / İZMİR
Tel : 0 232 278 10 60
Fax : -
E-Mail : agora@tiffany.com.tr

Alsancak Tiffany Mağazası
Adres : 1443 Sk.Kıbrıs Şehitleri Cd. Alsancak / İZMİR
Tel : 0 232 465 06 20
Fax : 0 232 465 00 64
E-Mail : alsancak@tiffany.com.tr

Carrefour Avm Tiffany Mağazası
Adres : 6522 Sk.1.Giriş No:22 Karşıyaka / İZMİR
Tel : 0 232 324 26 29
Fax : 0 232 324 04 48
E-Mail : izmircarr@tiffany.com.tr

İzmir Çankaya Tiffany Mağazası
Adres : Hürriyet Blv.N:6 Çankaya / İZMİR
Tel : 0 232 445 07 66
Fax : 0 232 489 92 89

Tiffany Şubeleri Adresleri

Tiffany Şubeleri Telefonları

İSTANBUL Tiffany Şubeleri

ANKARA Tiffany Şubeleri

BURSA Tiffany Şubeleri

İZMİR Tiffany Şubeleri