Ugg Ayakkabı

UGG Avustralya ürün platform tüketicilere doğru yönlendirilir değer veren lüks, konfor ve yüksek kalitede ayakkabı kullanılabilir. Sadece en iyi malzemeler ürünlerin yapımında kullanılan - en kaliteli deri ve suedes, ve tabii ki, dünyanın en iyi koyun derisi. UGG Avustralya notu ile dünyanın en büyük müteahhit-A pösteki olduğunu. Biz emin olmak için her ayakkabı büyük tüketici üzerinde çalıştığı andan itibaren hissetmeye gidiyor büyük dikkat.

UGG Avustralya hikayesi 1978 yılında Brian Smith, Avustralya genç bir sörfçü, bir çanta koyun derisi çizmeler dolu Amerika Birleşik Devletleri bir gezi aldı başladı. California sörfçü arasında yeni bir ev bulduktan sonra, UGG Avustralya marka şekil almaya başladı.

Deckers Outdoor Corporation, 1995 yılında UGG Avustralya satın aldı. . 1998 yılı, ürün hattı iki çizmeler, dört terlik ve birkaç Casuals dahil olmuştu. 1998 yılında bu UGG Türkiye markası ilk dünyanın en iyi lüks ayakkabı markaları yanında hızlandırdı oldu.

UGG Avustralya yüksek uç lüks bir marka olarak, belirgin bir prim dağıtım stratejisi ve üst uç moda pazarlama ve iletişim tarafından yapılan yerleştirildi.


( Ayakkabı Mağazaları Listesi için tıklayınız )

ayakkabıcılar , ayakkabı mağazaları , ayakkabı modelleri , ayakkabı firmaları , Ugg Modelleri


Ugg İletişim

Ugg Mağazası

Ugg Mağazası Merkez

Ugg Şubeleri

Ugg Şubeleri Adresleri

Ugg Şubeleri Telefonları

İSTANBUL Ugg Şubeleri

ANKARA Ugg Şubeleri

BURSA Ugg Şubeleri

İZMİR Ugg Şubeleri