İstanbul Bilişim

Bilgi teknolojileri alanındaki 23 yıllık sektörel tecrübesini spesifik alanlardaki deneyimi ile birleştiren İstanbul Bilişim, kişilerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veren Notebook & Netbook & Konsept Desktop, Projeksiyon, Home Cinema,Plazma & LCD & LED TV alanlarında çözümler getirmektedir. Bu bağlamda Türkiye'nin en büyük 100 bilişim firması arasında yer alan İstanbul Bilişim faaliyet alanlarını Notebook ve Görüntü ve Ses Sistemleri olarak 2 ana grupta toplamış, 2011 yılı içersinde cep telefonu, beyaz eşya & mutfak, ev elektroniği gruplarına da hızla giriş yaparak, tüm elektornik ürün gruplarında tüketicilerine en iyi ürünleri en iyi fiyata vermek için çalışmaktadır.

Mecidiyeköy'de yönetim, finans, muhasebe, reklam, web, halkla ilişkiler, satış ve call center departmanlarından oluşan koordinasyon merkezi; 250 farklı Notebook & Netbook & Tablet PC & Konsept Desktop ve 120 farklı LCD & LED & PLAZMA TV modellerinin bulunduğu Exclusive Showroomlar'ı, tüm modellerin Türkiye'de en geniş yedek parça stoğunu bulunduran VIP teknik servisi ile hizmet vermektedir. İstanbul Bilişim tarafından satışı yapılan ürünler Türkiye'nin 7 bölgesine Yurtiçi Kargo ile %100 sigorta ve kasko güvencesi ile gönderilmektedir.


( Elektronik Eşya Mağazaları Listesi için tıklayınız )

İstanbul Bilişim , İstanbul Bilişim mağazaları , İstanbul Bilişim şubeleri , İstanbul Bilişim iletişim , elektronik eşya mağazaları


İstanbul Bilişim Şubeleri İletişim

İstanbul Bilişim Genel Müdürlük :
Büyükdere Caddesi No: 42 Kat: 8 Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul Tel : 444 0 912
Fax : (0212) 217 30 66

İstanbul Bilişim Merkez Exclusive Showroom :
E5 Üzeri - İstanbul Adalet Sarayı Karşısı
Çağlayan Metrobüs Durağı Türkiye Hastanesi Yanı
Merkez Mah. Darülaceze Cad. Anıttepe Sit. Nadide Sok. No:2
Çağlayan - Şişli / İstanbul
Tel : 444 0 912

İstanbul Bilişim Airport AVM Exclusive Showroom :
Londra Asfaltı Kuleli Mevkii
E-5 Karayolu Üzeri AirportAvm Kat -1 27 - 30 Bakırköy / İstanbul
Tel : 444 0 912

E-mail : info@istanbulbilisim.com.tr