Füzyon Makina

Füzyon Makina; ilaç, gıda, kimya ve sanayi firmalarına kaliteli üretim ekipmanlarının imalatını ve kurulumunu yapan bir mühendislik firmasıdır. Uzman kadromuz ile yüksek kalitede proses tankları, karıştırıcı sistemler, dolum üniteleri ve özel makinalar üretiyoruz. Güncel tesisler kuruyoruz. HACCP, GMP, HİJYEN kurallarına uygun ürünleri, planlama aşamasından tesisin anahtar teslimine uzanan faaliyetlerimizle tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılıyoruz.

Makina yapımından süreç mühendisliğine, fabrikanın devreye alımından personel eğitimine esnek bir çerçevede hızlı, verimli ve yüksek teknolojili bir hizmet sunuyoruz. Uluslararası denetim firmalarıyla çalışıyor, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak her türlü test ve denetimi bu firmaların gözetimi altında gerçekleştiriyoruz. Breau Veritas, Türk LOYDU gibi akredite kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmış güncel teknolojili hizmetlerimiz, kaynakçılarımız ve uzman mühendislerimizle tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılamak için sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Füzyon Makina Nerede?

Füzyon Makina Adres ve Telefon Bilgileri

İ.O.S.B.Atatürk Cd Çelik Törün Endüstri Merkezi No:100/1 İkitelli 34490 Başakşehir / İSTANBUL Tel: 0 (212) 549 03 82 (pbx) Faks: 0 (212) 549 03 88

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.