Champion Spot Kayseri

Champion Spot Kayseri, Champion Spot Kayseri Ürünler, Champion Spot Kayseri iletişim, Champion Spot Çalışma Saatleri, Champion Spot Mağaza

1975`li yıllardan günümüze kadar; otomotivle ilgili sanayi ve endüstriyel üretimde emek veren Champion Ltd. Şti. sektöründe yıllarca hizmet veren profesyonel iş adamlarının kurmuş olduğu, sektörün içerisinde ve kendisini ispatlamış kişilerden oluşan yaratıcı kadrosuyla müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Biz Kimiz ?

Tamamen yerli sermayeden oluşan Champion Ltd. Şti. 2005 yılının ilk aylarında 4,500 m2 kapalı alanda 10 kişi ile aktif olmaya başlamış; günümüzde ise bu alanı 15000 m2 kapalı alana çıkartmış olup, buna bağlı olarak ta istihdam kapasitesini de 150 kişilik uzman kadroya taşımıştır.

Endüstriyel anlamda ise markalaşmış olan; GTA Madeni Yağları ile yurt içi ve yurt dışında belirli bir Pazar payına sahip olmuştur.

Misyonumuz;

Üretim yaptığımız, hizmet verdiğimiz, her sektörde, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında, sürdürülebilir bir büyüme ile yaşama değer katmaktır.

Vizyonumuz;

Çıtayı sürekli yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider yapımızı koruyup, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayıp, marka olma yolunda emin adımlarla yürümek.

Siz değerli müşterilerimiz için mağazalarımızda bir çok ürün grubunu bir arada görmek mümkün kılınmıştır.

Değerli müşterilerimiz; Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

Champion Spot Kayseri Adres ve Telefon Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Mah. Sivas Bul. No:284 Kocasinan / KAYSERİ

Tel : 0352 241 00 58

Yorum

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.