DAP Yapı olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

DAP Yapı, ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır. Su, doğa ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla DAP Yapı, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir. DAP Yapı, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübenin ışığında ilk markalı konut projelerini 1999’da gerçekleştirmesiyle varlık kazanmıştır. “Şelale” konsepti kullanılarak gerçekleştirilen bu projeyle Kâğıthane’nin adeta çehresi değişmiştir.
Kente Yeni Bir Kimlik, Şehre Yeni Bir Silüet…

Kâğıthane’de Şelale Evleri’yle başlayan bu kalite yolculuğu, Ümraniye-Çekmeköy ve Maltepe-Dragos-Kadıköy hattında Şelale Konakları, Şelale Village, Şelale Crown Center, Şelale Premium, Şelale Space Center, Centro Futura; Türkiye’nin sayılı projelerinden Dragos Royal Towers, DAP Royal Center, DAP Burgu Kule, DAP Dalga Kule, DAP Tango Kule, DAP Vazo Kule, Bumerang Ofis, DAP Z Ofis, İ Ofis ve European Property Awards’ta “Ofis Geliştirme” / “Kamu Hizmeti Geliştirme” alanında ödül alan DAP Vadisi gibi dinamik ve elit yapılarla devam etmiştir.

Dap Yapı, Kartal’da dünyada bir benzeri daha olmayan İstMarina / İstMarina Ofis ve bal peteği mimarisiyle hayran olunası Taksim Petek Rezidans projesi ile seçkin sahipleri için çok yönlü yaşamın kapılarını aralamaya devam etmektedir. Dap Yapı farkıyla, değeri her geçen gün artan bölgelerde özlediğiniz yatırıma kavuşuyorsunuz. İstanbul’u İstanbul yapan ve Türkiye’yi dünya sahnesinde en etkin şekilde tanıtan Dap Yapı, hayatınız için sınırsız ayrıcalıklar yaratmayı ilke edinmiştir.

DAP Yapı Adres ve Telefon Bilgileri

Adres :Altayçeşme Mahallesi, Samanyolu Sokak, No:16 B Blok Maltepe / İstanbul

Telefon : 0216 500 49 00 – 444 9 327

Faks :0216 500 49 98

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.