Fora Teknoloji Adres ve Telefon Bilgileri

Fora Teknoloji, 2006 Yılında başlayan RFID kart okuyucu Ar-Ge faaliyetlerimizin neticesinde 2007 yılında kurulmuş ve ilk olarak Crossway markası ile 125Khz okuyucuyu piyasaya sürmüştür.

Fora Teknoloji Ar-Ge mühendisleri ile kendi teknolojisini üreten %100 yerli üretimi ilke edinmiş ve yerli teknoloji yerli üretim ilkesi ile Moonwell ve Crossway markaları adı altında bu güne kadar 10 farklı ürün ve 3 yazılım geliştirmiş ve pazarda satışını yapmaktadır.

Fora Teknoloji sorunsuz üretim ve teknik servis ile bayi sayısını dolayısı ile Pazar payını gittikçe büyütmektedir. Yeni başlayan ihracatımızın da önümüzdeki yıllarda daha da artması planlanmaktadır.

Fora teknoloji kendi sektöründe Türkiye’de ihtiyaç duyulan ürünleri üretmeyi ve kapasite olarak da talebi karşılamayı amaçlamaktadır. Tescil haklarına sahip olduğu Moonwell markası ile Geçiş kontrol sistemi, Zaman Devam Kontrol ürünleri ve Crossway markası ile de haberleşme arabirimleri üretmektedir. UHF sistemler ve parmak izi okuyucularda Ar-ge aşamasında çalışmalarına devam etmektedir. RFID Tag , Proximity Kart vb sarf ürünlerini de ithal olarak stoklarında bulundurmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 8 No: 777 Okmeydanı / İstanbul / Türkiye Telefon: +902123207272 Faks: +902123207137

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.