Kilim Mobilya Adres ve Telefon Bilgileri

2015 yılında 40. Yılını kutlayan Kilim Mobilya başta tüm insan kaynakları olmak üzere, kalite, tasarım, satış sonrası ve tüketici odaklı yatırımlarına devam ediyor.

 

Türk Mobilya sektöründe saygın bir yeri olan Kilim bu saygın yerini Dünya Mobilya sektörüne taşımak üzere yatak odası takımlarından koltuk takımlarına, yemek odası takımlarından oturma gruplarına, çocuk ve genç odası takımlarından yatak, baza ev tekstili ve aksesuarlara kadar tüm ürünleri insanların rahat ve konforu için sürekli geliştiriyor. Her zevke hitap eden şık odalar ve zevkli mekanların aranılan markası olmak üzere Türkiye’de 300 satış noktası, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere Irak, Suriye, Azerbaycan, Mısır, İran, Fas … gibi 30 dan fazla ülkede tüketiciyle buluşuyor.

Birçok kalite belgesi ile üretim ve yönetimindeki kaliteyi belgeleyen Kilim, teknolojik gelişmeleri, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı sürekli kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı, kalite ve tasarım çıtasını yükseltmektedir.

Kilim, Turquality programına dahil olduktan sonra süreçlerini yeniden yapılandırmaya ve iyileştirmeye yönelik pek çok adım attı. Konuyla ilgili danışmanlıklar alındı ve Turquality proje ekibi oluşturuldu. Alt yapısını güçlendirdi. Stratejik iş planları oluşturarak, yol haritasını çizdi.

Üretim sürecindede tüm dünyada benimsenen Kaizen Sistemi ile Yalın Üretime geçerek üretim performansını artırdı. Bilgi teknolojilerine yatırım yaparak ERP uygulamalarını başlattı. Danışmanlıklarla iş süreçlerini geliştirerek pek çok kurumsal uygulamayı hayata geçirdi.

Kilim Mobilya Turquality destekleri ile pek çok ülkede tanıtım reklam pazarlama faaliyetlerine odaklanarak ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik yoğun faaliyetler yürütmektedir.

 

Organize Sanayi Bölgesi 43. Cadde No:27 Kayseri / Türkiye Telefon: 0352 322 02 02 – 0352 322 16 16 Fax: 0352 322 02 09

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.