Kütahya Porselen Outlet Mağazaları, Kütahya Porselen Satış Noktaları, Kütahya Porselen Spot Mağazaları, Kütahya Porselen Outlet Fiyatları

Kütahya Porselen, 1970 yılında temelleri atılan, 1984 yılında %75’i grubumuza geçmiş, %25’i hissesi de halka açık olarak İMKB de işlem görmekte olan bir firmadır.

Özelleşme sonrasında, finansman-yatırım eksikleri tamamlanmış ve teknik anlamda büyük atılımlar yapılıp, Ar-Ge birimi oluşturulmuştur. Böylece kalitesini sürekli iyileştirerek, Avrupa’nın 300 yılda ulaştığı kalite seviyesine 30 yılda ulaşmayı başarmıştır.

Kütahya Porselen’in rakiplerinden ayıran en önemli özelliği dinamik yapısı, değişime ve gelişime açık yönetim anlayışı inovatif düşünme becerisidir.

Bu yönetim anlayışıyla dünyada porselen üretiminde lider konumdadır.

Kütahya Porselen Outlet Mağazaları

Kütahya Porselen Outlet Mağazaları

Ürün çeşitliliğinde, yarattığı form ve dekor zenginliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Her yıl tek ürün bazında yüzden fazla form, otellere yönelik en az iki yeni koleksiyon ve 1000 e yakın desen üretmektedir.

Yalnızca porselen üretiminde değil porselen makineleri üretiminde de uzmanlaşmıştır. Anahtar teslim fabrika yaparak, know-how verme yeteneğine sahiptir.

1990’lı yıllarda başlayan atılımı ile bugün 52 ülkede Kütahya Porselen ürünleri tüketicilere ulaşmaktadır. Kalite beklentisi ve satın alma gücü yüksek Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra, ABD, Kanada, Japonya dev pazarlara ürün sunmaktadır. Ayrıca büyük üretici ve markalarla üretim işbirliği gerçekleştirerek yurt dışında Carrefour, IKEA, Auchan, El Corte Ingles ve Hiper Core gibi zincir mağaza ve marketlerde ürünlerini satışa sunmaktadır.

Türkiye’de ise 35 mağazası ile 6 bin noktada tüketicisiyle buluşan Kütahya Porselen, yalnızca porselen yemek takımlarıyla değil, porselen obje ve sofra tasarım aksesuarları ile de müşteri odaklı çalışmalarının ürünlerini yansıtmaktadır.

KÜTAHYA PORSELEN ETİK KURALLARI
Doğru, dürüst, güvenilir ve onurlu olmak, Kuruluşumuza karşı sadakat göstermek, Kuruluş yararlarını ön planda tutmak, İşini yürütürken ilgili herkese karşı adaletli ve saygılı davranmak, Yardımsever olmak, Kuruluşun saygınlığını, imajını korumak ve güçlendirmek, Vatandaşlık sorumluluğuna sahip olmak, Mükemmeliyetçi olmak, Kuruluşun kaynaklarını verimli kullanmak, Kuruluşun kaynaklarını amaçları dışında ve kötüye kullanmamak, Kuruluşun bütün krallarına uymak, Kuruluşun gizli bilgilerini korumak, Savurganlıktan ve israftan kaçınmak, Görev ve yetkileri kişisel menfaat sağlamak amacıyla kullanmamak, Kuruluşun ilişkide olduğu tüm kişi ve kuruluşlara eşit davranmak.

Kütahya Porselen Outlet Mağazaları

1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 6.CADDE NO:13 KÜTAHYA Tel : +90 (274) 266 25 11

Kütahya Porselen Türkiye Mağazaları için tıklayınız

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.