Sodexo Türkiye Adres ve Telefon Bilgileri

Bireylerin yaşam kalitesini artıran ve kurumların performansını yükselten birçok hizmeti tasarlıyor, yönetiyor ve sunuyoruz. Global tecrübemizi ülkemizdeki uzman insan kaynaklarımız ile birleştiriyor, çözüm ortağı olarak kurum kültürüne ve iş önceliklerine tam entegrasyon sağlıyoruz.

Müşterilerimizle açık, şeffaf ve güvene dayalı ilişkiler kurarak uzun dönemli işbirlikleri yürütüyoruz.

Yerinde Hizmetler

Yaşam kalitesinin sayısız alanda önemli rol oynadığı bilinciyle çalışıyor ve hizmetlerimizi geniş bir yelpazede tüm sektörler için sunuyoruz. Ülkemizde 1992 yılından bu yana faaliyette bulunuyoruz. Türkiye’nin en seçkin şirketlerine ve değerli kamu kuruluşlarına yemek, temizlik, teknik hizmetler, bina yönetimi, çamaşırhane, resepsiyon, santral ve enerji yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sağlıyoruz. Şirketimizin global vizyonunun bir parçası olarak , ülkemizdeki operasyonlarımızda tedarik zinciri ve istihdamın tamamını yerel kaynak kullanarak gerçekleştiriyoruz.
Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri olarak, 1993 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz. Bugün 40.000’i aşkın üye iş yeri, 18.000’den fazla müşteri ve 550.000’den fazla tüketiciye hizmet veriyoruz. Bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve firmaların performanslarına katkı sağlamak için Çalışan Yan Hakları, Teşvik ve Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında hizmetler sunuyoruz.

Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:18 Kat:1 Ümraniye 34768 Türkiye İstanbul

Tel: + 90 216 340 45 00

Fax: +90 216 340 44 80

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.