212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi, mağaza portföyü, Outlet kategorisinde büyük alışveriş merkezleri arasında bulunur. Bu alışveriş merkezi Başakşehir girişi basınexpres yolunun yanında , ikitellinin hemen karşısında bulunmaktadır. 212 İstanbul her gelir seviyesinden ve her statüden birey ve ailenin eğlence alışveriş ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Teraslı restoran alanları, sinema salonları, bebek bakım odaları, çocuk eğlence ve oyun alanları, ilk yardım ve sağlık odası, mescit ve benzeri sosyal alanları ile 212 İstanbul Outlet her yaşa hitap etmekte olup verdiği hizmetlerini sürekli olarak çeşitli aktiviteler ile destelemektedir. Bu alışveriş merkezi yaklaşık olarak 3500 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkları hizmet vermektedir.

212 İstanbul Power Outlet Çalışma Saatleri

212 İstanbul Power Outlet Avm sıkça kampanya yapması ile dikkatleri oldukça üzerine çekmektedir. Aynı zamanda outlet ürünleri ile de meşhur olan alışveriş merkezi ülkemizde yer alan bütün alışveriş merkezleri gibi sabah 10:00 da açılıp akşam 22:00 da kapanmaktadır. Normal şartlarda Pazar günleri de hizmet veren bu alışveriş merkezinin pandemi dolayısı ile çalışma gün ve saatleri değişkenlik göstermektedir. Pandemi döneminde 212 İstanbul Outlet sabah 10:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

212 İstanbul Power Outlet Mağazaları

212 İstanbul Avm içindeki alışveriş mağazaları, restoranları, fast food alanları ve sinema bulunmaktadır. Alışveriş merkezinde yer alan tüm mağazalar ve başlıca mağazalar ;

  • Defacto
  • Gratis
  • E-bebek
  • D&R
  • Süvari Giyim
  • Hummel
  • Oxxo şeklindedir.

212 İstanbul Power Outlet Etkinlikleri

Çocuklara yönelik eğlenceli aktivitelere yer vermekle birlikte yetişkin bireyler için ise çeşitli konserler, imza günleri ve sosyo-kültürel etkinliklere yer vermektedir.

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezinde Verilen Hizmetler

Aile odaları, ATM, bebek bakım odaları, danışma, mescit, taksi, vale, ilk yardım noktası, kayıp-buluntu eşya, engelliler için hizmetler, kablosuz internet ve ücretsiz otopark hizmetleri verilmektedir.

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi Adres

Bağcılar ilçesi ikitelli köprüsü yakınında yer alan 212 İstanbul Power Outlet Avm ne her türlü ulaşım imkanları ile ulaşılabilmektedir. Bu alışveriş merkezinin adresi ; Mahmutbey Merkez mahallesi. Taşocağı caddesi. No:15 34217 Güneşli Bağcılar / İstanbul

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi Telefon Numarası

212 İstanbul Outlet Avm telefon numarası 0212 444 42 12 şeklindedir. Bu numarayı arayarak müşteriye hizmetlerine bağlanabilir ve Avm ile ilgili istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi Kaçta Açılıyor?

212 İstanbul Power Outlet Avm açılış saatleri normal şartlarda sabah 10:00 dır. Ancak pandemi dolayısı ile bu alışveriş merkezinin açılış saatleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.