Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi, dünya çapında tanınan markaları sizlerle buluşturmaktadır. 10 dönümlük park alanı ve ulaşım kolaylıklarını bünyesinde barındırmakta olan Akasya Acıbadem AVM, Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Anadolu Yakasının en popüler buluşma noktalarından biri olana Akasya AVM, birbirinden farklı mağaza seçeneği de bünyesinde bulundurmaktadır. Giyim kuşamdan yemeğe, yemekten eğlence alanlarına kadar birçok seçeneği bünyesinde barındırmaktadır.

Akasya Acıbadem AVM, Türkiye’de ilk kez açılmış olan Victoria’s Secret, Brandroom, Hogan ve Max gibi markalara da sahiptir. 80 bin metrelik kiralanabilir alanı bulunan bu Acıbadem AVM geniş, ferah ve gün ışığı alan koridorlara sahiptir. Herkes tarafından tercih edilen ve mimari şıklığıyla herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu AVM, her ay binlerce misafiri ağırlıyor.

Akasya Acıbadem AVM, İstanbul’da bulunan ödüllü mağazalardan biridir. Birçok ilki başarmış ve ülkemize yaşatmış olan bu AVM çevrecilik ödülü almıştır. Ayrıca en iyi alışveriş merkezi ödülüne de sahiptir. Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi, 2014 yılında açılmış ve bu tarihten itibaren hizmet vermeye devam etmektedir.

Akaysa Acıbadem Alışveriş Merkezi Çalışma Saatleri

Normal şartlarda 10:00 ile 22:00 arasında hizmet vermekte olan Akasya Acıbadem AVM, pandemi döneminde farklı çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Normal dönemlerde 12 saate kadar hizmet vermekte olan Akasya Acıbadem AVM, pandemi dönemlerinde 12:00 ile 20:00 aralarında ya da daha kısa süreler boyunca hizmet verebilmektedir.

Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi Mağazalar

Akasya Acıbadem AVM dünya çapında adını duyurmuş birbirinden farklı markayı bünyesinde barındırmaktadır. Akasya Acıbadem AVM mağazaları arasında en büyük dikkati çeken Victoria’s Secret mağazasıdır. Hogan ve Max, Under Armour, Les Benjamins gibi markalarıyla da herkesin talebine uygun hizmet verebilmektedir. Akasya Acıbadem AVM mağazaları hakkında tam bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Akasya Acıbadem AVM Adres

Akasya Acıbadem, Anadolu Yakasında en fazla tercih edilen alışveriş merkezlerinin başında gelmektedir. Bunun sebebi hem kolay ulaşımı sağlamış olması hem de birçok mağazayı bünyesinde bulundurmasıdır. Akasya Acıbadem AVM adres bilgileri şu şekildedir;

Acıbadem, Çeçen Sokağı No:25, 34660 Üsküdar/İstanbul

Akasya Acıbadem AVM Telefon Numarası

Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi hakkında tüm bilgileri öğrenmek ve müşteri temsilcilerinden destek almak için müşteri destek hizmeti veren numarayı aramanız gerekmektedir. Akasya Acıbadem telefon numarası 0 216 325 03 72

Akasya Acıbadem AVM Kaçta Kapanıyor?

Acıbadem AVM, normal şartlarda saat 22:00’a kadar hizmet vermektedir. Ancak pandemi dönemlerinde ve farklı sorunlarda kapanış saati değişiklik gösterebilir.

Akasya Acıbadem AVM Otopark Hizmeti var mı?

Akasya Acıbadem AVM, büyük bir otopark alanıyla sizlere hizmet vermektedir. Alışveriş merkezinin yoğun olduğu durumlar da dahil olmak üzere her zaman park yeri bulabilmeniz mümkündür.

Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi Sinema

Akasya AVM içinde 15 adet sinema salonu bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezinde sinema hizmeti IMAX tarafından verilmektedir.

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.