Airport Alışveriş Merkezi

Airport Alışveriş Merkezi

İstanbul’un merkezinde bulunan Airport Alışveriş Merkezi, birçok mağazayı içerisinde bulundurmaktadır. Başta gençlerin sonrasında tüm İstanbul’un buluşma noktalarından biri olan Airport Avm, Ataköy’de 28 Mayıs 2008 tarihinde açılmıştır. Şık ve havalı duruşunun yanı sıra havacılık temasını da bünyesinde bulunduran bir alışveriş merkezidir. Aynı zamanda Airport Alışveriş Merkezi, havacılık temasına sahip olan ilk ve tek alışveriş merkezi olmaktadır.

Airport Outlet Center; Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya ve Ataköy gibi semtlerin ortak noktasında bulunmaktadır. Özellikle Atatürk Havaalanı’na yakınlığıyla bilinmekte olan bu alışveriş merkezine herkes kolaylıkla ulaşabilmektedir. Birçok semte hitap etmekte olan Airport AVM, kendi içerisinde geniş bir alana sahiptir. Lokasyon açısından oldukça merkezi bir konumda bulunan bu alışveriş merkezi içerisinde birbirinden farklı bilindik mağaza bulundurmaktadır.

Airport Alışveriş Merkezi Çalışma Saatleri

Airport Alışveriş Merkezi çalışma saatleri pandemi sürecinde sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Normal şartlarda sabah 10:00 ile 22:00 arasında hizmet vermekte olan Airport AVM, pandemi döneminde 10:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Airport AVM Mağazaları

Airport AVM mağazalar açısından da oldukça seçeneğe sahip olan bir AVM’dir. Bu AVM, farklı kategorilerde herkese yönelik markayı bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul’da yaşayan herkes hem yemek için hem de alışveriş yapmak için Airport AVM tercih edebilmektedir. Ayrıca sinema salonları da Airport AVM içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli etkinlikler de bu alışveriş merkezi tarafından yapılmaktadır.

  • Adidas
  • Beymen
  • Gratis
  • Flo
  • Hummel
  • Kiğılı
  • Koton
  • Mavi
  • Migros

Yukarıdaki gibi bilindik mağazaları içerisinde bulunduran Airport AVM içerisindeki tüm mağazaları öğrenmek için buraya tıklayınız.

Airport Alışveriş Merkezi Etkinlikleri

Airport AVM öncelik olarak çocuklar için çeşitli eğlenceli etkinliklere yer vermektedir. Ayrıca yetişkinler için tanıtım, imza günü ve konser gibi etkinlikler de bulunmaktadır.

Airport Alışveriş Merkezinde Verilen Hizmetler

Oto şarjı, Mescid, Araç kiralama, Taksi, Döviz bürosu, Danışma, ATM, Sağlık Hizmetleri ve kayıp eşya bürosu gibi çok sayıda hizmet desteği Airport AVM tarafından sağlanmaktadır.

Airport AVM Adres

Airport AVM, İstanbul’da Atatürk Havaalanına yakındır. Bu sebeple Bakırköy, Yeşilköy, Ataköy ve Florya gibi mevkilerden bu AVM’ye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Harita linki: Ataköy 7-8-9-10, Airport AVM, 34158 Bakırköy / İstanbul

Airport Avm Telefon Numarası

Airport AVM telefon numarası 0212 465 8575 şeklindedir. Bu numarayı arayarak AVM müşteri temsilcileri ile konulabilir ve birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Airport AVM Kaçta Açılıyor?

Airport AVM açılış saati normal şartlarda 10:00’dır. Alışveriş merkezi bu saatte açılmakta ve mağazalar da bu saatten itibaren hizmet vermektedir. Ancak pandemi döneminde açılış saatleri değişiklik gösterebilmekte, bazı durumlarda Airport AVM 12:00 saatlerinde de açılabilmektedir.

Airport AVM Kaçta Kapanıyor?

Airport alışveriş merkezi kapanış saati normal şartlarda 22:00’dır. Ancak kapanış saati pandemi dönemlerinde geriye çekilebilmektedir. Yönetmeliklere göre 17:30, 20:00 ve 19:00 gibi saatlerde AVM kapanabilmektedir.

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.