Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi, son dönemde gençler başta olmak üzere her yaştan insanın tercih ettiği alışveriş merkezlerinin başında gelmektedir. Büyüklüğü ve tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Metropol AVM, birçok farklı kategoriye sahip markayı bünyesinde barındırmaktadır. Metropol İstanbul AVM, Metropol İstanbul konut projesi kapsamında kurulmuş bir AVM’dir.

Asset Yatırım ve Yönetim tarafından üstlenilen proje doğrultusunda Metropol İstanbul AVMi kurulmuştur. Ataşehir’in merkezinde olan bu AVM, hemen hemen herkesin ilk tercih ettiği alışveriş merkezlerinden biridir. İstanbul Finans Merkezi’nin karşısında bulunmakta olan bu AVM, 800.000 metre kare gibi bir alanı kapsamaktadır. Ayrıca Metropol AVM, Amerika ve Avrupa standartlar doğrultusunda tasarlanmış ve çevre şartlarına göre inşa edilmiştir. Bunun yanı sıra İstanbul’da LEED GOLD sertifikasına sahip alışveriş merkezlerinden biridir.

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi, tamı tamına 250 farklı mağazayı bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca 5000 metre kare büyüklüğünde etkinlik ve eğlence alanına sahiptir. Bu sebeple de Metropol İstanbul AVM sıklıkla tercih edilmektedir. 4000 araç kapasiteli bir otoparka sahip olan Metropol İstanbul AVM, tüm çevre yollarına 10 15 dakika mesafe uzaklıktadır. Birbirinden farklı markalar ve dünya mutfağının lezzetleri bu AVM’de sunulmaktadır.

Metropol İstanbul AVM Çalışma Saatleri

Metropol İstanbul AVM çalışma saatleri normal şartlarda 10:00 ve 20:00 aralığında olmaktadır. Sabah saat 10:00’da kapılarını ziyaretçilerine açmakta olan bu alışveriş merkezi 10 saat hizmet vermekte ve 20:00’da kapanmaktadır. Aynı saat süreçlerinde AVM içerisindeki mağazalar ve eğlence yerleri de hizmet vermektedir. Ancak pandemi sebebiyle açılış kapanış saatleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple Pandemi döneminde Metropol İstanbul Alışveriş Merkezine gitmek için öncelik olarak AVM’nin resmi sitesini takip etmelisiniz.

Metropol İstanbul AVM Mağazaları

Metropol İstanbul AVM mağazaları, alışveriş merkezinin açık olduğu süre zarflarında hizmet vermektedir. Giyim kuşam, sinema, eğlence alanları ve yemek gibi ihtiyaçların karşılanabildiği bu AVM’de birçok mağaza bulunmaktadır. Avva, Adidas, Altınbaş, Altınyıldız, Boyner, Levis, Colins gibi mağazaları içerisinde bulunduran Metropol İstanbul AVM içerisindeki tüm mağazaları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Metropol İstanbul AVM Adresi

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi adresi; Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Ataşehir İstanbul olmaktadır. Ataşehir’de İstanbul finans merkezi karşısındadır. Harita linki: Metropol İstanbul AVM, Ertuğrul, Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı, Gazi Sokak, 34758 Ataşehir/İstanbul

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir?

Metropol İstanbul AVM konumuna hem Anadolu hem de Avrupa Yakasından toplu taşıma kullanarak gidebilirsiniz. Eğer tercihiniz otobüsler ise Ataşehir Plazalar İETT durağında inmeniz gerekmektedir.

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi Telefon Numarası

Metropol AVM telefon numarası 0850 255 2552 olmaktadır. Bu numarayı mesai saatleri içinde arayarak kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcileri ile görüşmekte ve istediğiniz soruları sorabilmektesiniz.

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.