Akmerkez Alışveriş Merkezi

Akmerkez Alışveriş Merkezi, Akmerkez Alışveriş Merkezi Nerede, Akmerkez Hangi Mağazalar var, Akmerkez Mağazaları, Akmerkez Avmye Nasıl Gidilir

1991 yılında Her yönden ulaşım kolaylığı bulunan, şehrin en gözde noktası Etiler’de; keyifli, ayrıcalıklı, yepyeni bir yaşamı başlatacak Akmerkez’in ilk temeli atılıyor.

1992 yılında İstanbullular, hızla yükselen iki kulesi ile her geçen gün şehrin silüetinde belirginleşmeye başlayan, çağdaş mimarisi ile dikkat çeken Akmerkez’in tamamlanmasını; merak ve heyecanla bekliyor.

1993 yılında Akmerkez’in açılışı ile İstanbulluların sosyal hayatında yepyeni bir sayfa açılıyor. Akmerkez, açılış günüyle birlikte misafirleriyle sağlam bağlar kuruyor.

1995 yılında Uluslararası kalitesi ve yüksek standartları ile misafirlerine verdiği değeri yansıtan Akmerkez, Uluslararası Alışveriş Konseyi (ICSC) tarafından “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” ödülüne layık görülüyor.

1996 yılında Sektörünün öncüsü ve lider markası Akmerkez’in başarıları, onu dalının en büyük ödülü olan ICSC International Design and Development’a taşıyor. Uluslararası Alışveriş Konseri (ICSC), ‘’Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi’’ olarak Akmerkez’i seçiyor.

2003 yılında “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” ve “Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi” ödüllerine layık görülen Akmerkez, 10. yılını bu büyük başarısına yakışır bir şekilde kutluyor. İtalyan tasarımcı Valerio Festi tarafından hazırlanan özel tasarım dış mekan ışıklandırması, düzenlediği keyifli, ilginç gösteri ve etkinliklerle ziyaretçilerine her zamanki gibi, ayrıcalığını yaşatıyor.

2005 yılında Akmerkez, 15 Nisan 2005’te halka açılıyor ve İMKB’de işlem görmeye başlıyor.

2008 yılında Akmerkez, her günü başarılarla dolu geçen 15 yılı geride bırakırken, geleceğe de hazırlanıyor. Sayısı 1,5 milyona ulaşan misafirlerini yepyeni bir dinamizmle karşılamak için yenileme çalışmalarını hızla yürütüyor.

Akmerkez Alışveriş Merkezi

Akmerkez Alışveriş Merkezi

2010 yılında Her zaman ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan Akmerkez, misafirlerinin ziyaretleri sırasında ihtiyaç duyabilecekleri birçok gündelik gereksinim ve daha fazlası için pratik çözümler içeren Akmerkez Concierge+ hizmetiyle bir ilke daha imza atıyor.

2011 yılında Akmerkez, ICSC Solal Marketing Awards 2011’de ‘’Akmerkez Fashionair’’ projesiyle Halkla İlişkiler kategorisinde ‘’Silver Awards’’ kazanıyor.

2012 yılında Akmerkez, 2012 yılında Hermes Awards, ICSC, IPRA, Stevie Awards, Marcom Awards gibi 5 önemli uluslararası kuruluştan toplamda 11 değerli ödül kazanıyor.

2013 yılında Akmerkez, 2013 yılında Hermes Awards, AVA Digital, Marcom Awards, Altın Örümcek, Stevie Awards gibi önemli uluslararası kuruluşlardan toplamda 15 değerli ödül kazanıyor.

2014 yılında Akmerkez açık hava keyfiyle şehrin içinde ferah bir nefes sunuyor. Dünyaca ünlü restaurant ve cafeler Nispetiye Caddesi’nde açılıyor. Akmerkez kuleleri, yeni yıl gecesi Türkiye’nin en büyük video mapping gösterisine ev sahipliği yaparken, Hermes Creative Awards, Stevie Awards ve Marcom Awards’tan toplam 13 prestijli ödül kazanıyor.

2015 yılında Akmerkez’de renovasyon tamamlanıyor; misafirlerin şehrin ortasında rahat bir nefes alacağı Üçgen Teras ve gençlerin yaratıcılığına ev sahipliği yapan YLZ açılıyor.

2016 yılı Her zaman ilklere imza atan Akmerkez, hayata değer katan yenilikçi projeleriyle vazgeçilmez bir yaşam alanı olmaya devam ediyor.

Akmerkez Alışveriş Merkezi Adres ve Telefon Bilgileri

Nispetiye Cad. 34337 Etiler, İstanbul
t : (0212) 282 01 70

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.