Akvaryum Alışveriş Merkezi

Akvaryum Alışveriş Merkezi, Akvaryum Alışveriş Merkezi Nasıl Gidilir, Akvaryum Alışveriş Merkezi Mağazaları, Akvaryum Alışveriş Merkezi Nerede

Yeni alışkanlığınız Bayrampaşa Akvaryum Alışveriş Merkezi,

Dünyaca ünlü markaların bulunduğu Mağazalarıyla Modanın; Fast food, Cafe ve Teraslı Restaurantlarıyla lezzetli anların; Oyun alanları ve Sinemalarıyla Eğlencenin; ileri teknoloji donanımlı yapısı, rahatlığın keyfini bir arada yaşatan Akvaryum da aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Konusunda uzman ve ünlü kişilerin konuşmacı olarak katıldığı söyleşiler. Sahne de gerçekleştirilen sahne şölenleri. Profesyonel ve amatör sanatçıların sergilerinin yer aldığı sahne. Kitap ve cd imza günleri. Özürlüler için her türlü kolaylığın sağlandığı mimari dizayn. Konumu itibarı ile kolaylıkla ulaşım imkanı.

Alışveriş Merkezi, 72 mağazasıyla günde ortalama 10.000 ziyaretçi ağırlıyor. Atatürk Havalimanı’na 15 km. mesafede yer alan Alışveriş Merkezi’ne havalimanından taksiyle 10 dakikada ulaşmak mümkün.

Akvaryum Alışveriş Merkezi

Akvaryum Alışveriş Merkezi

İstanbul’un ana ulaşım arterlerinin kesişme noktasında yer alan Bayrampaşa’nın merkezinde konumlanan Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazalarıyla modayı, fast food noktaları, kafeleri ve teraslı restoranlarıyla lezzeti, oyun alanları ve sinemalarıyla da eğlenceyi alışverişin merkezine yerleştiriyor. Konusunda uzman ve ünlü kişilerin katıldığı söyleşiler, sahne şölenleri, profesyonel ve amatör sanatçıların sergileriyle kitap ve CD imza günleri Alışveriş Merkezi’ni çekici kılan etkinlikler arasında.

17 Eylül 2005’ten beri Bayrampaşa’da alışverişin nabzını tutan Alışveriş Merkezi, 72 mağazasıyla günde ortalama 10.000 ziyaretçi ağırlıyor. Atatürk Havalimanı’na 15 km. mesafede yer alan Akvaryum Alışveriş Merkezi’ne havalimanından taksiyle 10 dakikada ulaşmak mümkün.

Akvaryum Alışveriş Merkezi Adres ve Telefon Bilgileri

Abdi İpekçi Caddesi No:4 Bayrampaşa Belediyesi Yanı Bayrampaşa / İstanbul
Telefon :+90 212 5449779

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.