İstanbul’un Orta Yeri: Eyüp Park AVM

Gül Proje, İstanbul’un Eyüp ilçesinde eşsiz mimairi yapısı ile Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi. Kolay ulaşılabilirliği, ferah mimarisi ile 30.000 m2 kapalı alan, 21.000 m2 kiralanabilir alana sahip. Eyüp Park AVM, dünya markalarının yer aldığı mağazalarıyla Eyüp Bölgesi sakinleri ve gençlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak ziyaretçilerine keyifli zaman sunmaya hazır.

Eyüp Park AVM, öncelikle Eyüp İlçesi ve çevre ilçelerdeki yerleşik nüfusa hitap etmekle birlikte Metro İstasyonunu kullanan konukların da ulaşım sebebi ile son dakika ihtiyaçlarını gidermek ve vakitlerini değerlendirmek amacı ile birinci sırada tercih edeceği bir yapıdır. Yine civarda bulunan üniversiteler sebebi ile gençlerin yoğun olarak ziyaret edebileceği, hemen üstünde yer alan konut sakinlerinin ve civar yerleşik nüfusunun vazgeçemeyeceği bir AVM’dir.

3 blok konut, Alışveriş merkezi ve Cadde mağazalarıyla birlikte aynı komplekste bulunan Eyüp Park AVM, açık ve kapalı otoparkları ile beraber toplam beş kattan oluşuyor. 1200 m2 ile 8 salonlu sinema, 2100 m2 yapı market, 500m2 çocuk eğlence alanı, 1900 m2 Market alanı ve spor salonunu bünyesinde bulunduran AVM, ayrıca 400 araç kapasiteli otoparkı ile aracınızı rahatlıkla park etmenizi sağlıyor.

Eyüp Park Avm Çalışma Saatleri

Hafta içi saat 10:00 ile 17:30 arası çalışmaktadır. Hafta sonu Alışveriş merkezi tümüyle kapalıdırç Bu uygulama Pandemi dolayısı ile farklılık göstermektedir. İlgili saateler pandemiden sonra değişiklik gösterecektir. Güncel saatleri resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Eyüp Park Avm Mağazalar

9 farklı kategoride toplamda 51 mağaza bulunmaktadır. Sitemizin iöerisinde Alışveriş kategorisinde bulunmaktadır. Eyüp Park Avm içindeki mağazaları bu linkten ulaşabilirsiniz.

Eyüp Park Avm Adres

Akşemsettin Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No:8 Eyüpsultan / İstanbul

Eyüp Park Avm telefon Numarası

(0212) 627 60 70

Eyüp Park Avm Nerede

Eyüp Park Avm Kaçta Kapanıyor

Eyüp Park Avm için pandemi dolayısıyla saat 17:30 kapanma saatidir. Hafta sonu Alışveriş merkezi tümüyle kapalıdırç Bu uygulama Pandemi dolayısı ile farklılık göstermektedir. İlgili saateler pandemiden sonra değişiklik gösterecektir. Güncel saatleri resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.