Kanyon Alışveriş Merkezi, Kanyon Alışveriş Merkezi Nerede, Kanyon Alışveriş Merkezi Mağazaları, Kanyon Alışveriş Merkezi Nasıl Gidilir

Kanyon’da bulunan mağazalar haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Erken kahvaltı veya geç akşam yemekleri için Kanyon’da bulunan bazı restoran ve kafeler ile Kanyon Cinemaximum ilgili saatler dışında da açık bulunmaktadır.

Kanyon’da bulunan tüm giriş ve çıkışlar engelli ziyaretçilerimizin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çarşı içerisinde giriş noktalarında tekerli sandalye bulunmaktadır. Aracıyla gelmek isteyen engelli ziyaretçilerimiz kendilerine ayrılmış özel otopark alanlarını ücretsiz olarak kullanabilirler.

40.000 m2, 4 katta 140 mağaza, 9 sinema salonu, Sağlık ve spor kulübü, 2.300 araçlık otopark Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları, gurme restoranlar, kafeler, sinemalar, parlak ışıklar, büyüleyici görüntüler, sesler, açık hava performansları, sağlık ve spor merkezi, 4 katta 140 mağazayla eğlence ve alışveriş keyfiniz 4’e katlanacak. Kanyon’da bulunan mağazalar haftanın hergünü 10:00 – 22:00 saatleri arasında açık. İlgili saatler dışındaki erken kahvaltı veya geç akşam yemekleri için Kanyon’da bulunan restoran ve kafeler sizleri bekliyor.

Bebek Odası P1 katında hizmet vermektedir. Bebek Odası, ebeveynlerin ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını düşünerek özenle hazırlanmıştır. G katında bulunan Kanyon Info’dan 10:00-22:00 saatleri arasında Kanyon içerisinde günlük kullanımınız için bebek arabası alabilirsiniz. Dua odası P2 katında yer almaktadır. 2.300 araçlık otoparkımızda araba ve motosikletiniz için rahatlıkla yer bulabilir veya Kanyon’a metro, otobüs veya minibüsle ulaşabilirsiniz. Kanyon otoparkının aylık abonelik ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi için irtibat numarası: 0212 317 53 73

Vale hizmeti her gün 10:00’da başlamakta ve son araba çıkana kadar devam etmektedir. Kanyon Taksi ise hergün 24 saat hizmetinizdedir. Acil durumlar için ambulans hizmeti bulunmaktadır. Kanyon Info içerisinde yabancı misafirlerimizin iadelerini hemen alabileceği Tax Free noktası bulunmaktadır.

Kanyon Alışveriş Merkezi Adres ve Telefon Bilgileri

Adres: Büyükdere Cad. No:185 34394 Levent – İstanbul
Telefon: 0212 317 53 00 – 0212 317 53 30

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.