Metrocity Alışveriş Merkezi

Metrocity Alışveriş Merkezi, Metrocity Avm Nerede, Metrocity Avm Nasıl Gidilir, Metrocity Avm Mağazalar, Metrocity Avm İletişim, Metrocity Avm Etkinlikleri

5 kat üzerinde 175 mağaza, restoran ve cafesi, 1200 araç kapasiteli kapalı otoparkı, Metro 1.Levent durağına direkt bağlantısı ile her gün 10:00 – 22:00 saatleri arası açık olan MetroCity Alışveriş Merkezi İstanbul’un merkezinde, 1. Levent’te bulunmaktadır. Toplam 51.000 m² üzerine kurulan MetroCity Alışveriş Merkezi, gün ışığı alması avantajı ile ferah ve aydınlık bir alışveriş imkanı sağlıyor.

MetroCity Alışveriş Merkezi, eşsiz bir mimari yapının yanı sıra MMM Migros, Boyner (2 kat), Flo, Marks & Spencer, Joker, Bimeks, Teknosa, Zara, LC Waikiki ve D&R gibi büyük mağazalar, Starbucks gibi cafeler ve güçlü bir yemek katından oluşmaktadır. MetroCity Alışveriş Merkezi bünyesinde Beymen Club, Fabrika, Lacoste, Sevil Parfümeri, İpekyol, Kiğılı, Mavi Jeans, Esse, Nine West, Sarar, LCW gibi Türk ve uluslararası markaların yanı sıra yüksek kalitede butik mağazalar da yer almaktadır.

MetroCity Alışveriş Merkezi’nin dünyada emsali çok az görülen direkt metro baglantısı ile (3. Zemin Kat) ziyaretçilerinin alışveriş öncesi ve sonrası rahatı da düşünülmüş ve ulaşım en kolay hale getirilmiştir. Açıldığından beri gerçekleştirdiği ilklerle İstanbul’un adrenalin seviyesini hep yüksekte tutmayı başaran İstanbul’un genç ve dinamik Alışveriş Merkezi MetroCity, sürekli düzenlediği sürpriz aktivitelerle İstanbul’a yeni bir soluk getirmeye devam ediyor.

Metrocity Alışveriş Merkezi

Metrocity Alışveriş Merkezi

YAPISAL ÖZELLİKLERİMİZ

24 katli ofis binası ve toplam 205 daireden oluşan her biri 26 katlı iki adet rezidans binası ile bütünleşen ve 1. Levent metro istasyonuna direkt bağlantılı alışveriş merkezi kompleksinin getirdiği yaşam stilinin ayrıcalığı yalnızca MetroCity’de yaşanıyor.Her yönden kolay ulaşılabilirlik ve eşsiz yerleşimi ile MetroCity, İstanbul’un değişik noktalarına en kısa sürede bağlanabiliyor.

Ülkemizde ilk kez bu boyutta bir yapının örtülmesinde kullanılan teflon kaplı fiber glass çatı örtüsü siz ziyaretçilerimizi gün içinde direkt güneş ışınlarının zararlı etkilerinden arındırarak doğal gün ışığının dinlendirici etkisi altında dinlenme, alışveriş ve eğlenme imkanı sunuyor. Bu da tasarımın baslangıcında hedef alınan ve bir ilke imza atan “”gün ışığında alışveriş”” ilkemizin bir ifadesi olarak karşımıza çıkıyor.

Ziyaretçilerimizin alışveriş merkezi içinde düzey dolaşımlarını sağlayacak üç adedi panoramik, iki adedi ise yalnızca süpermarkete özel olmak üzere toplam beş adet asansörü ile katlarda muhtelif noktalara yayılmış toplam 36 adet yürüyen merdiven bulunmaktadır. Alışveriş merkezi genelinde ise toplam olarak 16 adet asansör, yük ve ziyaretçi kullanımına açıktır.Ziyaretçilerin cep telefonları ile kesintisiz iletişim için

MetroCity Alışveriş Merkezi’ne özel olarak alt yapısı kurulan bir GSM sinyali şebekesi her noktada ulaşılabilme imkanı sunuyor.MetroCity Alışveriş Merkezi gelişmiş güvenlik sistemleri, titizlikle ele alınan temizlik hizmetleri, yangın ihbar, söndürme ve duman tahliye sistemleri ile günümüzün çağdaş yapıları arasındaki yerini almış bulunmaktadır.

Metrocity Alışveriş Merkezi Adres ve Telefon Bilgileri

MetroCity Alışveriş Merkezi Büyükdere Cad. No:171 1.Levent 34330 – İstanbul
Telefon : 0 212 344 06 60

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.