Palladium Alışveriş Merkezi

Palladium Alışveriş Merkezi Nasıl Gidilir, Palladium İletişim, Palladium Alışveriş Merkezi Adresi, Palladium Alışveriş Merkezi Mağazaları

Tahincioğlu, Gençoğlu ve Nora Yapı tarafından 230 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Palladium, 34.000 m²’lik bir alanda kurulmuştur. Mimari projesi Ergün Mimarlık tarafından hazırlanmış proje yönetimi Nida İnşaat tarafından yürütülmüş olan Palladium, 25 Eylül 2008’den itibaren İstanbul’un yaşam küresi olarak kapılarını açmıştır. 190 mağaza ve restoran, sinema salonları…

Palladium Alışveriş Merkezi

Palladium Alışveriş Merkezi

Yaklaşık 40 bin metrekare kiralanabilir alanı olan bir alışveriş merkezi ve 32 katlı rezidans kulesinden oluşan Palladium da 190 mağaza bulunuyor. AVM kiralamasını ve yönetimini, Türkiye’de 20’ye yakın projede ismi geçen AVM Partners yapıyor. Toplamda 5 kattan oluşan ve 2.500 araçlık kapalı otoparkı bulunan Palladium, Anadolu Yakası’nı tanıştırdığı markalar ve dev cam küresiyle ilklere imza atmaya devam ediyor.
Palladium’da her şey sizin ve ailenizin rahatı için düşünüldü. Bebek bakım odasından çocuk oyun alanına, ücretsiz müşteri servisinden vale hizmetine ve dua odasından engelli tuvaletine kadar sonsuz ihtiyaçlarınız için sonsuz hizmet sunuyoruz. Palladium Alışveriş Merkezi Mağazaları için Tıklayınız.

HİZMETLER
– ANKESÖRLÜ TELEFON
– BEBEK ODASI
– BEBEK PUSETİ TEMİNİ
– BEBEK KANGURU TEMİNİ
– CONCIERGE HİZMETLERİ
– ÇOCUK OYUN ALANI
– ÇOCUK TUVALETİ
– DANIŞMA
– DUA ODASI
– ENGELLİ TUVALETİ
– HER GÜN 09.00 – 22.00 ARASI AÇIK
– REVİR
– TEKERLEKLİ SANDALYE
– TERAS ALANI
– ÜCRETSİZ MÜŞTERİ SERVİSİ
– ÜCRETSİZ OTOPARK
– VALE PARK HİZMETİ / TAKSİ

Palladium AVM Nerede?

Palladium AVM Adres ve Telefon Bilgileri

Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. No:8-B Ataşehir 34746 İstanbul
Tel: +90 216 663 15 00

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.