Pull and Bear Mağazaları

Pull and Bear Mağazaları, Pull and Bear Türkiye, Mağazaları Nerede Var, Pull and Bear Mağazaları Telefon

Pull & Bear, açık bir uluslararası misyon ve toplum içinde yaşama ve birbirleriyle ilişkilerini çevreleriyle yapan gençleri, pansuman niyeti ile 1991 yılında başladı. Kalıplaşmış rahat bir elbise duygusu olan genç insanlar, kendilerini iyi hissetmek istiyorlar. Bizler gençlerin bu ihtiyaçlarını karşılamak için Pull & Bear her zaman, rahat ve kolay giysilere dönüştürerek gençlerin stiline göre sokakta ve en şık ortamlarda frk edilmeleri için en iyi tasarımlarımızı onlara sunmaktayız.

Pull & Bear, her zaman yeni teknolojiler, sosyal hareketler ve son sanatsal veya müzikal eğilimleri için tüm dünyada ar-ge çalışmaları yaparak hızda gelişir. Tüm bu tasarımlarımız mağazalarımızda görülebilir. Palm Springs efsanevi Kaliforniya kentinde esinlenerek, ürün hatları sürekli güncellenmektedir. Tüm mağazalarımız dünya çapında bir haftada iki kez yenilenmektedir.

Pull and Bear Mağazaları

Pull and Bear Mağazaları

Inditex Grubu Ait ( Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe ), Bear ( çevrimiçi sadece fiziksel mağazalarda artı bir daha 2 ile 72 ) 74 pazarda mevcut ve 930 mağazadan oluşan bir ağa sahiptir .

Pull and Bear Mağazaları

Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad. İstinye Sarıyer Tel: 02123455151

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.